ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Перший самостійний виліт на Су-27 здійснили курсанти випускного курсу льотного факультету

Новини Освіта та наука
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Червня 2019, 15:26

У Миргородській бригаді тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ курсанти випускного курсу льотного факультету ХНУПС імені Івана Кожедуба виконали перший самостійний виліт на бойових літаках Су-27.

Саме це надало особливий характер льотній зміні.

В основу планової таблиці цього разу були покладені завдання удосконалення льотної виучки не тільки особового складу бригади, а і професійної підготовки майбутніх офіцерів-льотчиків.

Попередньо курсанти протягом двох тижнів під керівництвом досвідчених льотчиків-інструкторів виконували вивізну програму на учбово-бойовому винищувачі. Вона завершилась для молоді контрольним польотом на допуск до самостійного вильоту.

Набуті у виші теоретичні знання та отримані у бригаді навички льотної експлуатації авіаційної техніки оцінювались командуванням військової частини та льотно-інспекторським складом штабу  Повітряних Сил Збройних Сил України.

Усі самостійні вильоти курсантів були виконані чітко за графіком та згідно завдань планової таблиці. Майбутні льотчики-винищувачі за результатами отримали схвальні відгуки  та позитивні оцінки інструкторів.

Курсанти у цей незабутній для кожного з них день також приймали щирі поздоровлення від командування, особового складу авіаційної бригади та керівництва Харківського Національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
У Міноборони повідомили про концепцію розвитку підводного розмінування в Україні

У Міноборони повідомили про концепцію розвитку підводного розмінування в Україні

Міністерство оборони України провело конференцію «Глибина безпеки — 2025», під час якої напрацьовано рамкову концепцію розвитку підводного розмінування в Україні.

Вивозили пораненого, наїхали на міну — наші штурмовики змогли врятувати побратима

Вивозили пораненого, наїхали на міну — наші штурмовики змогли врятувати побратима

Бійці роти безпілотних наземних систем 92-ї штурмової бригади імені Івана Сірка розповіли про евакуацію пораненого на наземному роботизованому комплексі, що пішла не за планом.

Завдано ударів по російських складах з боєприпасами та «Шахедами» у Донецьку

Завдано ударів по російських складах з боєприпасами та «Шахедами» у Донецьку

Бійці 14-го полку безпілотних авіакомплексів Сил безпілотних систем показали, як їх дрони завітали на склади з боєприпасами та «Шахедами» окупантів у Донецьку.

«Напишіть її ім’я на снаряді» — благодійник з Латвії пожертвував спадщину від сестри нашим пілотам

«Напишіть її ім’я на снаряді» — благодійник з Латвії пожертвував спадщину від сестри нашим пілотам

Бійці 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем розповіли про латвійця, який передав свій спадок від покійної сестри на боєприпаси та попросив в її пам’ять написати ім’я на снаряді.

«У мене 19 вильотів на день»: як чемпіон України з Dota 2 нищить окупантів на фронті

«У мене 19 вильотів на день»: як чемпіон України з Dota 2 нищить окупантів на фронті

До повномасштабного вторгнення боєць із позивним «Дубас» був чемпіоном України з Dota 2, а тепер здійснює десятки бойових вильотів щодня і до тисячі запусків за місяць.

ЄС посилив санкції санкції проти тіньового флоту рф — Верховна Рада

ЄС посилив санкції санкції проти тіньового флоту рф — Верховна Рада

Європейська Рада запровадила санкції проти п’ятьох фізичних осіб та чотирьох організацій, причетних до підтримки тіньового флоту росії та схем отримання доходів.

ВАКАНСІЇ

Фельдшер (військовий)

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Водій кат. В

від 20000 до 120000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

Гранатометник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Водій кат. С1, С 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 21000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область

Розвідник-сапер

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

--- ---