Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
«Картину» складену з різновидів мармуру та граніту каменярами з Львівщини, виставлять на благодійний аукціон в Чикаго, у суботу, 3 грудня, щоб зібрати кошти на придбання медичного обладнання в Україні. Організатор — Українське лікарське товариство Північної Америки.
Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної ради Ірини Гримак з президентом Світової федерація українських лікарських товариств Андрієм Базилевичем та авторами кам’яного шедевру.
Робота «русский воєнний корабель…» авторства Володимира і Романа Синеньких та Юрія Бардина є одними з лотів, які виставлять на торги, аби допомогти галузі охорони здоров’я України.
«Українське лікарське товариство Північної Америки, яке об’єднує українських лікарів США і Канади, за виручені кошти закупить медичне обладнання для лікування військових. Це буде вже не перша їхня допомога, оскільки гуманітарні вантажі медичного призначення вже передавалися ними в Україну.
Також наші колеги проводять тренінги для українських військових лікарів», — розповів Андрій Базилевич.
«Символічно, що український військовий на цьому панно — вироблений з українського граніту, все інше — з мармуру», — наголосила Ірина Гримак.
«Ще символічніше, що ідея відтворити зображення відомої поштової марки в камені народилася у наших майстрів з Хоросно під час спілкування з харківськими колегами, які через війну релокували своє підприємство на Львівщину», — зауважила Ірина Гримак.
«Головна наша мета — допомогти державі і якнайшвидше наблизити її до перемоги, тому кошти з продажу на аукціоні будуть скеровані саме на потреби військових.
Ми вирішили працювати в камені, бо такі твори з’являються на світ неповторними», — зауважив один з авторів Роман Синенький.
@armyinformcomua
Внаслідок артилерійського обстрілу окупантів було пошкоджено ділянку аміакопроводу «Одеса—Тольятті» на лінії бойового зіткнення. Станом на полудень 10 жовтня погіршення якості повітря не зафіксовано.
Президент України Володимир Зеленський поінформував президентку Європейського центрального банку Крістін Лагард щодо чергового російського удару по енергетиці, та обговорив перспективи використання заморожених активів рф.
Російські добровольці з легіону «Свобода Росії» у співпраці зі спецпризначенцями Головного управління розвідки Міністерства оборони України вперше отримали на озброєння надводні безекіпажні катери, що в українській розвідці називають «новою фазою антипутінського спротиву».
Найгарячішою точкою залишається Покровський напрямок. Російські окупанти здійснили 43 спроби потіснити українських воїнів із займаних позицій. З них 35 атак уже відбито. Кількість ворожих БПЛА — величезна.
Під час нічної атаки по Україні запустили 497 ракет і дронів, із яких силам протиповітряної оборони вдалося збити або подавити 420 повітряних цілей. Атаковано, передусім, об’єкти критичної інфраструктури.
У смузі оборони 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ у районі Покровської агломерації розпочалася стабілізація оперативної обстановки. Водночас із початку жовтня десантники вже знищили майже 300 окупантів та понад 1100 ворожих БПЛА.
від 21000 до 120000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…