ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Майже 90 % податків і зборів у 2023 році будуть спрямовані на армію та безпеку — Прем’єр-міністр

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Листопада 2022, 18:44

Кабінет Міністрів України спрямує на армію та безпеку України майже 90% усіх податків та зборів, які сплатять громадяни та бізнес наступного року.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, підбиваючи підсумки роботи уряду за тиждень.

«Майже 90% усіх податків та зборів, які сплатять громадяни та бізнес наступного року, будуть спрямовані Урядом на нашу армію та безпеку країни. Це реалії бюджету на 2023 рік, що був ухвалений цього тижня. У цифрах маємо наступне: 1,1 трлн грн на ЗСУ та безпеку. Майже 450 млрд грн на соціальні програми та пенсії. 176 млрд грн на охорону здоров’я і 156 млрд грн на освіту. Це чотири головні статті видатків. Власні доходи держави складуть 1,3 трлн грн, а видатки — 2,6 трлн грн. Дефіцит у більш ніж 20% ВВП плануємо закрити завдяки підтримці міжнародних партнерів, з якими постійно ведемо перемовини про нові програми фінансування», – зазначив він.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«При мені трьох убили»: російський десантник розповів, як «вагнерівці» карають своїх

«При мені трьох убили»: російський десантник розповів, як «вагнерівці» карають своїх

Полонений десантник 328-го полку ПДВ рф Владислав Корніл розповів, що його підрозділ використовували як «живе м’ясо», а колишні «вагнерівці» на командирських посадах принижують мобілізованих та проводять показові розстріли за непокору.

Зброя, енергетика, санкції: Президент повідомив про завдання міжнародної роботи до кінця року

Зброя, енергетика, санкції: Президент повідомив про завдання міжнародної роботи до кінця року

Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо міжнародної роботи за дев’ять місяців року і завдань на наступні три місяці.

«Піхота заходить ніжками» — неподалік Борової до позицій Сил оборони доходить один з шести російських штурмовиків

«Піхота заходить ніжками» — неподалік Борової до позицій Сил оборони доходить один з шести російських штурмовиків

Поблизу Борової, в зоні відповідальності 3-го армійського корпусу, відбивають піхотні атаки росіян. Проти корпусу воює три російські армії, проте його бійці тримають оборону, і час від часу вдало контратакують.

Після полону: Міністр оборони України підписав наказ про комплексну підтримку захисників

Після полону: Міністр оборони України підписав наказ про комплексну підтримку захисників

Міністр оборони України Денис Шмигаль підписав наказ, який визначає порядок реінтеграції наших захисників після повернення з полону.

Ходять поміж тіл, як примари: штурмовики 225 полку поглянули в очі «денацифікаторів» через FPV

Ходять поміж тіл, як примари: штурмовики 225 полку поглянули в очі «денацифікаторів» через FPV

Підрозділ БпАК «Pentagon» 225 ОШП зачищає Сумщину від піхоти росіян. Позиції ворога вкриті тілами окупантів, через які переступають іще поки живі адепти «рускава міра».

Знищення РЛС: Lasar’s Group розкрили деталі унікальної операції в Криму

Знищення РЛС: Lasar’s Group розкрили деталі унікальної операції в Криму

Засновник підрозділу Lasar’s Group НГУ Павло Єлізаров розкрив деталі унікальної операції в окупованому Криму. Спільно із 73 Морським центром спеціальних операцій вони знищили комплекс із трьох російських РЛС «Небо-М» вартістю 100 мільйонів доларів.

ВАКАНСІЇ

Розвідник розвідувального відділення

від 55000 до 125000 грн

Житомир, Житомирська область

Оператор протитанкового ракетного комплексу 14 ОМБр

від 23000 до 123000 грн

Володимир, Волинська область

Понтонер, військовослужбовець

від 21500 до 121500 грн

Самбір

Військова служба за контрактом

від 20000 до 22000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

Головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики

від 25000 до 25000 грн

Гостомель

Гостомельська селищна військова адміністрація Бучанського р-ну Київської обл.

--- ---