ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українські артилеристи без перебільшення визнані одними з кращих у світі — Володимир Зеленський

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Листопада 2022, 9:52

Шановні воїни-артилеристи!

Дорогі ветерани!

Вітаю вас із професійним святом – Днем ракетних військ і артилерії. Завдяки високому рівню підготовки та майстерності українські артилеристи без перебільшення визнані одними з кращих у світі.

Отримавши у війні з російськими окупантами значний бойовий досвід та опанувавши в короткі терміни новітні ракетні і артилерійські системи, ви здійснили якісний перехід від практики минулого – витрачання величезних обсягів боєприпасів – до високоточного ураження ключових об’єктів противника.

Ваш влучний артилерійський вогонь та ракетні удари ефективно і безповоротно руйнують бойовий потенціал ворожих угруповань та стають рятівними для наших воїнів як в обороні, так і в наступі.

Від імені Українського народу висловлюю подяку всьому особовому складу за героїчне виконання військового обов’язку, мужність та рішучість, які ви демонструєте у боях з окупантами.

Схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам’ятатимемо їх подвиг.

Зичу усім українським воїнам-артилеристам міцного здоров’я, незламного духу у відстоюванні незалежності і територіальної цілісності України та нових перемог у боях з окупантами.

Слава воїнам-артилеристам! Слава Україні!

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Палають по-новорічному: наші бійці в Покровську спалили російську «броню» і піхоту

Палають по-новорічному: наші бійці в Покровську спалили російську «броню» і піхоту

Поблизу Покровська воїни 155-ї окремої механізованої бригади імені Анни Київської напередодні Нового року спалили російські автівки, квадроцикли, НРК, артилерію, бронетехніку, міномети й ворожу піхоту.

Наші штурмовики влаштували новорічний феєрверк на позиціях у Покровську

Наші штурмовики влаштували новорічний феєрверк на позиціях у Покровську

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» видовищно привітали всіх українців з Новим роком.

Подарунки з небесам — окупантам провели новорічне бомбардування

Подарунки з небесам — окупантам провели новорічне бомбардування

Бійці підрозділу «Котики» взводу розвідки 130-го батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ скидами з важкого бомбера завдали ударів по ворогу у новорічну ніч.

Мінус полк — грудень виявився дуже врожайним для пілотів Nemesis

Мінус полк — грудень виявився дуже врожайним для пілотів Nemesis

Оператори 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем  у грудні 2025 року відмінусували понад 1000 окупантів. Це дорівнює чисельності особового складу штурмовиків у полку в армії рф.

В Херсоні цивільний загинув після скиду з російського дрона

В Херсоні цивільний загинув після скиду з російського дрона

Армія країни-агресора 1 січня атакувала населені пункти Херсонської області ствольною та реактивною артилерією, дронами різного типу. Станом на 17:30 відомо, що від наслідків ворожих обстрілів одна людина загинула та ще троє травмувалися.

«Є випадки, коли росіяни ідуть у штурм по одному» — ворог намагається будь-що атакувати Покровськ

«Є випадки, коли росіяни ідуть у штурм по одному» — ворог намагається будь-що атакувати Покровськ

Ворожі штурмові дії відбуваються на Покровському напрямку постійно, як з використанням малих піхотних груп, які, навіть, можуть складатися з одного окупанта, так і з застосуванням бронегруп.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 20000 до 130000 грн

Київ

67 ОМБр ДУК

Юрисконсульт

від 25000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Бухгалтер із заробітної плати (військовий)

від 26000 до 26000 грн

Кременчук

Військова частина А1111

Лікар невідкладної допомоги

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Такелажник, вантажник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---