ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

До Києва на чолі з прем’єр-міністром прибула офіційна делегація з Чехії

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Жовтня 2022, 12:42

У понеділок 31 жовтня з офіційним візитом до Києва прибула чеська делегація високопосадовців на чолі з прем’єр-міністром Петрем Фіалою. Делегація прибула приблизно на годину пізніше запланованого терміну через ранкові обстріли з території росії.

У Twitter очільник чеського парламенту, зокрема, зазначив:

«Ми в Києві, який сьогодні вранці зазнав ракетних обстрілів росії».

Петра Фіалу до Києва супроводжували віцепрем’єр-міністри Віт Ракушан, Маріан Юречка та Властіміл Валек, міністр оборони Яна Чернохова, міністр закордонних справ Ян Ліпавскі, міністр фінансів Збинек Станжура та міністр транспорту Мартін Купка.

«Ми маємо серію переговорів з українськими друзями. Вірю, що вони дадуть конкретні результати. Українці борються не лише за свою країну, а й за всю Європу. Наша підтримка і надалі триватиме», – резюмував очільник чеського парламенту.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Кожен дрон знаходить свого русака» — на Лиманському напрямку у війну дронів включилися наземні роботи

«Кожен дрон знаходить свого русака» — на Лиманському напрямку у війну дронів включилися наземні роботи

На Лиманському напрямку, в зоні відповідальності підрозділів К-2, росіяни активізувалися. Намагаються рухатися, просуватися, штурмувати. Проте дронами їм завдають колосальних втрат.

«Зайшли в Ямпіль — і зачистили»: ССО зірвали план ворога створити плацдарм для штурмів

«Зайшли в Ямпіль — і зачистили»: ССО зірвали план ворога створити плацдарм для штурмів

На Донеччині оператори 8-го полку Сил спеціальних операцій (ССО) провели успішну операцію в населеному пункті Ямпіль, виявивши та знищивши диверсійно-розвідувальні групи противника, які намагалися створити там плацдарм для подальших штурмових дій.

ОСУВ і ОТУ завершили свою діяльність, їхні функції передаються угрупованням військ

ОСУВ і ОТУ завершили свою діяльність, їхні функції передаються угрупованням військ

У Збройних Силах України тривають заходи оптимізації органів військового управління. Вони покликані вдосконалити, спростити цю систему та підвищити її ефективність.

DeepStrike у дії: Головком ЗСУ повідомив про 70 уражень по рф і 21% падіння нафтової переробки

DeepStrike у дії: Головком ЗСУ повідомив про 70 уражень по рф і 21% падіння нафтової переробки

Українські Сили оборони нарощують ефективність глибоких ударів по території рф.

Олександр Сирський: «Оборона активна» — ЗСУ стримують ворога і контратакують на кількох напрямках

Олександр Сирський: «Оборона активна» — ЗСУ стримують ворога і контратакують на кількох напрямках

Оперативна ситуація на фронті залишається складною, однак оборона України має активний характер.

Президент відреагував на масований обстріл енергетики: понад 450 дронів і 30 ракет по Україні

Президент відреагував на масований обстріл енергетики: понад 450 дронів і 30 ракет по Україні

Президент Володимир Зеленський повідомив про наслідки масованої та прорахованої атаки рф по енергетичній інфраструктурі України, внаслідок якої загинула дитина в Запоріжжі, понад 20 людей постраждали, а 12 областей зазнали знеструмлень. Глава держави закликав міжнародних партнерів до рішучих дій.

ВАКАНСІЇ

Дешифрувальник розвідувальних матеріалів

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

Фармацевт (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Стрілець до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Радіотелеграфіст у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Технік служби захисту інформації

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Водій категорії С

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---