ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Лише посилили бажання США надати відповідну зброю Україні – Ненсі Пелосі про ракетні обстріли українських міст росією

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Жовтня 2022, 9:47

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук на теренах Першого Парламентського саміту Кримської платформи в Загребі зустрівся зі Спікеркою Палати Представників Конгресу США Ненсі Пелосі.

Про це повідомляє пресслужба Верховної Ради України.

Спікерка Палати Представників Конгресу США запевнила українського колегу у подальшій сталій та надійні співпраці між парламентами та народами наших країн, задля перемоги України у війні із російською федерацією.

«Для вас сьогодні настали історичні часи, коли ви не просто рятуйте своє життя і свої будинки, – ви рятуєте демократію для себе і для інших», – зазначила Ненсі Пелосі.

Вона наголосила, що останні масовані російські ракетні обстріли та атаки іранських дронів-камікадзе мирних українських міст лише посилили бажання США підтримувати Україну, зокрема і наданням відповідної зброї.

«Увесь світ бачить, що Україна у вогні, бачить, як страждають українці. Відбуваються жахливі речі, тому ми разом маємо зупинити цю війну», – наголосила Ненсі Пелосі та додала, що США готові стояти пліч-о пліч з Україною та продовжувати підтримувати її «допоки кожен метр української землі не буде повернуто, зокрема і Крим».

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Україна синхронізувала санкції з Японією — Президент підписав відповідний указ

Україна синхронізувала санкції з Японією — Президент підписав відповідний указ

Президент України Володимир Зеленський повідомив про дипломатичні успіхи щодо розвитку і впровадження антиросійських санкцій.

«Саме екшн!»: після поранення «Череп» став гранатометником, «щоб красиво валити росіян»

«Саме екшн!»: після поранення «Череп» став гранатометником, «щоб красиво валити росіян»

Військовослужбовцю Антону з позивним «Череп» 23 роки. Зазнавши поранення під час російського обстрілу району Північна Салтівка у Харкові, він заприсягнувся помститися і попри початкову відмову ТЦК зрештою уклав «Контракт 18‒24».

На Олександрівському напрямку Сили оборони відбили 13 атак — Генштаб

На Олександрівському напрямку Сили оборони відбили 13 атак — Генштаб

Від початку доби на фронті відбулося 108 бойових зіткнень. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.

У Херсоні внаслідок обстрілу загинув чоловік, ще один — поранений

У Херсоні внаслідок обстрілу загинув чоловік, ще один — поранений

За процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом воєнного злочину, що призвів до загибелі людини.

«Є хороші варіанти, сильні ідеї, як реально посилити нас» — Володимир Зеленський про розмову з Дональдом Трампом

«Є хороші варіанти, сильні ідеї, як реально посилити нас» — Володимир Зеленський про розмову з Дональдом Трампом

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом.

Піхота, техніка, укриття — оператори БПЛА полку «Рейд» уразили «асорті» ворожих цілей

Піхота, техніка, укриття — оператори БПЛА полку «Рейд» уразили «асорті» ворожих цілей

Пілоти 413-го полку Сил безпілотних систем ні на мить не зупиняють знищення окупантів, ліквідовуючи кожну виявлену ціль з хірургічною точністю.

ВАКАНСІЇ

Інженер-радіотехнік

від 16000 до 19000 грн

Львів

4762 військове представництво МОУ

Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор, військовослужбовець

від 21600 до 121600 грн

Львів, Львівська область

Оператор БПЛА (пілот дрона)

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

--- ---