ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Вячеслав Шаповалов: Усі, хто перебуває в районі бойових дій, забезпечені зимовою формою одягу на 100%

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Жовтня 2022, 11:17
Фото: Віталій Солоний / АрміяInform

В інтерв’ю інформаційному агентству УНН заступник Міністра оборони України Вячеслав Шаповалов розповів про особливості матеріально-технічного забезпечення українських захисників у осінньо-зимовий період, зокрема, зимовою формою одягу і засобами захисту.

Він зазначив, що всі, хто зараз знаходиться в районі бойових дій, повністю забезпечені зимовою формою одягу.

«Поставки йдуть кожного дня — це досить великі обсяги, й ми зараз ведемо роботу практично „з коліс“. Усе, що надходить до логістичних складів ЗСУ, практично відразу направляється командуванням на забезпечення частин. Засобами захисту (шоломи, балістичні бронежилети) особовий склад ЗСУ забезпечено повністю. Сьогодні ми вже перейшли до утворення стратегічних запасів», — додав заступник Міністра оборони.

Крім того, зі слів Вячеслава Шаповалова, допомогу надають і країни-партнери. Причому не тільки по форменому одягу, а й по іншій номенклатурі: наметах, обігрівачах та технічному обладнанню. І хоча основна маса постачань здійснюється за рахунок державних закупівель, Державного бюджету, допомога наших партнерів, волонтерів дуже важлива і необхідна.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Головнокомандувач ЗСУ повідомив про нові успіхи під Добропіллям: звільнено понад 180 кв км

Головнокомандувач ЗСУ повідомив про нові успіхи під Добропіллям: звільнено понад 180 кв км

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський повідомив, що Добропільська контрнаступальна операція Сил оборони України триває, і попри постійні контратаки противника, штурмові підрозділи продовжують наступальні дії, звільнивши загалом уже 180,8 км² території Донеччини.

На фронті зафіксовано 132 боєзіткнення, 43 з яких — на Покровському напрямку

На фронті зафіксовано 132 боєзіткнення, 43 з яких — на Покровському напрямку

Від початку доби між Силами оборони та російськими окупаційними військами відбулося 132 бойових зіткнення.

«Якщо помічаємо, то я їм не заздрю» — на Харківщині дронарі нищать ворожих штурмовиків, яких час від часу «кидають наобум»

«Якщо помічаємо, то я їм не заздрю» — на Харківщині дронарі нищать ворожих штурмовиків, яких час від часу «кидають наобум»

На Харківщині, в зоні відповідальності 21-го полку безпілотних систем, ворог під час своїх атак застосовує тактику малих груп та численні її варіації. Однак закінчуються всі ці вигадки однаково погано.

10 артсистем, 5 бронемашин, 250 укриттів: полк «Рейд» відзвітував про результати роботи за вересень

10 артсистем, 5 бронемашин, 250 укриттів: полк «Рейд» відзвітував про результати роботи за вересень

Протягом вересня 413-й окремий полк безпілотних систем «Рейд» завдав значних втрат ворогу, знищивши 10 артилерійських систем, 5 бронемашин, 55 окупантів та 250 укриттів, а також уразивши 14 точок вильоту ворожих дронів.

Спільний центр НАТО-Україна сконцентрується у 2026 на розбудові оборонних спроможностей — Сергій Боєв

Спільний центр НАТО-Україна сконцентрується у 2026 на розбудові оборонних спроможностей — Сергій Боєв

Заступник Міністра оборони України Сергій Боєв підкреслив важливість розбудови спроможностей у сфері безпеки і оборони, а також впровадженні інновацій під час роботи Спільного центру НАТО-Україна з аналізу, підготовки та освіти (JATEC) у 2026 році.

Президент Зеленський обговорив із Андреєм Бабішем подальшу підтримку України та майбутню співпрацю

Президент Зеленський обговорив із Андреєм Бабішем подальшу підтримку України та майбутню співпрацю

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з лідером партії-переможниці на парламентських виборах у Чехії Андреєм Бабішем, під час якої привітав його з перемогою та домовився про особисту зустріч найближчим часом для обговорення подальшої співпраці.

ВАКАНСІЇ

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Майстер ремонту БПЛА

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Інженер базових станцій

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Навідник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Служба в ЗСУ (не чекай на повістку, а дій сам)

від 20100 до 130000 грн

Херсон, Херсонська область

Головний спеціаліст юридичного відділу

від 16000 до 16000 грн

Київ

Військова частина A2330

--- ---