ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Єдиний спосіб забезпечити ядерну безпеку ЗАЕС – повернути її під контроль України – МЗС

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Вересня 2022, 0:14

Щоб змусити росію припинити ядерний шантаж, МАГАТЕ повинна сприяти деокупації ЗАЕС та її поверненню  під контроль України.

Про це заявив прессекретар МЗС Олег Ніколенко.

«Єдиний спосіб забезпечити ядерну безпеку Запорізької електростанції – це її деокупація, демілітаризація та повернення під контроль України. Усі зусилля МАГАТЕ мають бути спрямовані на досягнення цієї мети. Решта не змусить Росію припинити свою небезпечну гру», – написав він у Твіттері.

Раніше, під час пресконференції у Відні, гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що його пропозиція стосовно створення зони ядерної та фізичної безпеки навколо Запорізької АЕС передбачає відсутність атак та обстрілів станції, але не стосується «широкої демілітаризації та переміщення військ».

«Що нам потрібно – так це щоб Україна та росія погодилися на дуже простий принцип не здійснювати атак та обстрілів станції. І можемо забезпечити це у дуже простий спосіб – ми маємо спостерігачів, інспекторів, які можуть повідомляти, чи це спостерігається чи ні», – заявив Р. Гроссі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Два місяці з моменту впровадження системи DELTA: верифіковано понад 130 тисяч уражених цілей

Два місяці з моменту впровадження системи DELTA: верифіковано понад 130 тисяч уражених цілей

З впровадженням системи DELTA на всіх рівнях Збройних сил України кількість верифікованих знищених та пошкоджених цілей складає понад 130 тисяч.

67-ма бригада долучилась до програми «Контракт 18‒24»: рекрутують операторів дронів

67-ма бригада долучилась до програми «Контракт 18‒24»: рекрутують операторів дронів

В експериментальний проєкт «Контракт 18–24» включили 67-му окрему механізовану бригаду Збройних Сил України. У переліку вакантних посад оператори безпілотних літальних апаратів та наземних роботизованих комплексів.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Терор Сумщини російськими військами: постраждала родина, Шостка відновлюється після обстрілів

Терор Сумщини російськими військами: постраждала родина, Шостка відновлюється після обстрілів

Внаслідок атак упродовж минулої доби дістали поранення троє жителів Краснопільської громади Сумської області, серед яких дитина.

Дрони 5 ОШБр залітають у нори окупантів на Краматорському напрямку

Дрони 5 ОШБр залітають у нори окупантів на Краматорському напрямку

Дронарі 5 окремої штурмової Київської бригади виявляють та знищують підземні схованки ворога на Донеччині.

ГУР оприлюднило дані про понад 170 культурних цінностей, викрадених росіянами на Запоріжжі та в Криму

ГУР оприлюднило дані про понад 170 культурних цінностей, викрадених росіянами на Запоріжжі та в Криму

Головне управління розвідки МО України у розділі «Викрадена спадщина» на порталі War&Sanctions оприлюднило дані про 178 цінностей, викрадених росіянами на тимчасово окупованих територіях України.

ВАКАНСІЇ

Лікар медичного пункту

від 27800 до 30270 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Сапер інженерно-саперного підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Терапевт

від 20000 до 30000 грн

Мукачево

27 прикордонний загін ДПСУ (медичний пункт)

Старший бойовий медик автомобільної роти

від 23000 до 53000 грн

Знам'янка

Військова частина А1201

Оператор безпілотних літальних апаратів

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

--- ---