ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як ремонтна рота «реанімує» військову техніку на передовій

Новини ООС
Прочитаєте за: 3 хв. 22 Грудня 2019, 18:36

Попри постійні обстріли, підрозділи забезпечення на передовій поспішають поставити на колеса все, що вийшло з ладу. Зокрема ремонтна рота військової частини, що утримує позиції поблизу окупованого Докучаєвська, забезпечує технічне обслуговування техніки, а також евакуює з передової пошкоджені автомобілі.
Командир відділення старший сержант Олександр родом із Чернівецької області. Багато років працював слюсарем на місцевому підприємстві «Сільгосптехніка». Ремонтував і регулював дизельно-паливну апаратуру.

На початку війни потрапив до четвертої хвилі мобілізації. Згодом демобілізувався, але довго вдома не всидів — знов пішов до війська. Нині уклав контракт зі Збройними Силами України вже вдруге. На фронті він удосконалив навички й тепер навчає менш досвідчених.

— Двигун автомобіля — як організм людини. До кожного має бути індивідуальний підхід під час технічного обслуговування. Звичайно, що на війні автомобіль має бути на ходу у будь-який час. Лунає команда, і він повинен завестися та поїхати, — каже Олександр, на рахунку якого сотні одиниць відремонтованої автомобільної та броньованої техніки.

До виїзду на передову напоготові стоїть військовий евакуатор, який місцеві фахівці переробили з бойової машини піхоти.

— Пошкоджену техніку завжди намагаємося «постави на ноги» своїми силами. Бо вона вкрай потрібна хлопцям там — на передовій. Наша бригада у складі досвідчених фахівців може навіть продіагностувати за допомогою комп’ютерної техніки бойову машину піхоти або танк, за ніч перебрати автомобільний двигун, на стенді випробувати його, встановити на місце і вже вранці повернути автомобіль справним на позиції, — зазначає командир роти старший сержант Олексій.

За його словами, підрозділ має відповідати тим параметрам і можливостям, які можуть виконувати ремонтні підрозділи армій європейських країн. Головне — бажання та наснага армійців.

— У своїй майстерні ми нещодавно власноруч зробили стенд для перевірки автомобільних генераторів. Незабаром плануємо налагодити ще й роботу стенду з перевірки стартерів, — каже військовослужбовець Олег, який до недавнього 25 років відпрацював електриком на станції технічного обслуговування хлібокомбінату в місті Шпола на Черкащині.

Іноді легкий ремонт армійці вимушені робити на місці, тому що броня на передовій може знадобитися будь-якої миті. Щоправда, ретельно маскують місця технічного обслуговування.

Прапорщик Руслан колись, до війни, зорганізував у Києві одне на двох із братом СТО. Але у 2017 році, вирішивши: однак усіх грошей не заробиш, подався захищати Батьківщину. Пішов до армії в ремонтну роту за фахом із цивільного життя. Маючи багатий досвід, нині вчить підлеглих кузовних робіт, зварюванню та рихтуванню. Також за особистим проєктом зробив разом із побратимами бокс для фарбування техніки.

Сьогодні у командуванні військової частини докладають багато зусиль для того, щоб до ремонтних робіт залучати талановитих хлопців, які в цивільному житті працювали на СТО, а нині охоче укладають контракт. Завдяки їхнім умінням тут встигають швидко ремонтувати техніку й повертати її на передову, щоб у разі потреби вона прикрила бронею піхоту.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Згорів при штурмі: ворожий танк не доїхав до наших позицій

Пілоти FPV-дронів 429-ї бригади безпілотних систем «Ахіллес» уразили російський танк.

Окупант влаштував засідку на дрон: вибух поховав зухвальця  
Окупант влаштував засідку на дрон: вибух поховав зухвальця  

Пілоти 1-го батальйону безпілотних систем «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних системи імені Якова Гандзюка провели дронами зачистку.

Воював проти України — отримав 15 років: суд виніс вирок зраднику з Донеччини
Воював проти України — отримав 15 років: суд виніс вирок зраднику з Донеччини

Український суд засудив до 15 років ув’язнення бойовика, який перейшов на бік ворога і воював проти Сил оборони.

Ворожі дрони збивають на відстані тисяч кілометрів: українська «мала» ППО вийшла на новий рівень
Ворожі дрони збивають на відстані тисяч кілометрів: українська «мала» ППО вийшла на новий рівень

Україна першою у світі системно масштабує дистанційне керування дронами-перехоплювачами.

Фаєр-шоу посеред поля: джип окупантів не доїхав до свого «Орлана»
Фаєр-шоу посеред поля: джип окупантів не доїхав до свого «Орлана»

Окупанти намагалися забрати свій безпілотник із поля, але потрапили під удар українського дрона.

Дрон загнав у полон: окупант довго намагався втекти, але марно
Дрон загнав у полон: окупант довго намагався втекти, але марно

Пілот 425-го штурмового полку «Скеля» змогли помітити і захопити російського піхотинця, що ховався у посадці.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 20000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А4055

Командир бойової машини, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Розвідник-навідник, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Юрисконсульт

від 25000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Тракторист, військовослужбовець

від 20460 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

Головний сержант, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---