ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В «АвтоКрАЗі» показали нову та модернізовану техніку для ЗСУ

Озброєння та техніка
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Грудня 2019, 16:40
http://specmachinery.com.ua/

Для проведення заходу та участі у демонстраційному показі нових і модернізованих зразків автомобільної та бронетанкової техніки для Збройних Сил України на підприємство прибули військовики, представники Міністерства оборони України, ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова», ТОВ «НВК «ВК Система», ТОВ «Українська бронетехніка», повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі «АвтоКрАЗу». Робочу групу очолив заступник начальника центрального автомобільного управління ЗСУ Озброєння ЗСУ Міністерства оборони України, полковник Ю.М. Гайдукевич, який провів координаційну нараду щодо детального ознайомлення учасників заходу з його програмою та етапами.

Підприємства-виробники техніки військового призначення представили низку зразків, зокрема це «Варта», «Новатор» (ТОВ « Українська бронетехніка»), «Дозор-Б» (ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування») та Oncilla-M (ТОВ «ВК Система»), які продемонстрували свої технічні можливості у подоланні різноманітних перешкод на випробувальному полігоні «АвтоКрАЗу», де розташовано різноманітні споруди, що дозволяють давати оцінку прохідності, маневреності, динамічним якостям колісної техніки в умовах граничних навантажень.

Майстер-клас на заводському полігоні показали і КрАЗи: КрАЗ-6322, КрАЗ-Шрек, КрАЗ-Фіона, КрАЗ-Халк, КрАЗ-Спартан. КрАЗами, що легко долають усі перепони, та майстерністю їх водіїв-випробувачів Василя Ухналя, Олександра Маслія та Івана Губенка захоплювалися присутні на випробуваннях військовослужбовці та виробничники з оборонної сфери. Демонстраційний показ від «АвтоКрАЗу» супроводжували фільмування на мобільні телефони та схвальні вигуки: «Красавці, респект!», «Оце трюки, молодці», «Не показуйте нашим десантникам, що КрАЗ-6322 витворяє, бо намагатимуться повторити на своїх КрАЗах, ще машини «уб’ють».

Очільник робочої комісії Ю. Гайдукевич зазначив, що кразівці з усіма завданнями справилися на відмінно: «Гідно пройшли всі випробування на полігоні, в умовах, наближених до реальних, немає жодних претензій. Та й взагалі питань по КрАЗам, що прийняті на озброєння ЗСУ, у нас немає: техніка надійна, задовольняє вимоги військових. Визначальною метою цього проекту є демонстрація технічних зразків автотехніки для ЗСУ та їх можливостей у подоланні основних перешкод. Не у всіх заводів-виробників раніше була можливість здійснити перевірку, підтвердити технічні характеристики автомобілів у належних умовах, на сучасному полігоні. Їх представники врахують всі зауваження та недоліки, щоб попрацювати над вдосконаленням техніки».

Другий етап демонстраційного показу нових і модернізованих зразків автомобільної та бронетанкової техніки для Збройних Сил України відбудеться на Житомирському полігоні.

SpecMachinery.com.ua

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей
Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей

У неділю троє мешканців міста Нікополь дістали поранення внаслідок російського артилерійського обстрілу.

Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту
Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту

Дронарі 151-ї ОМБр знищили техніку окупантів та ліквідували ворожих піхотинців.

У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти
У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти

Днями у столиці України відбулося урочисте відкриття рекрутингового центру 38 окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Українські воїни відбили 14 атак ворога на Покровському напрямку
Українські воїни відбили 14 атак ворога на Покровському напрямку

Від початку доби на фронті відбулося 53 бойові зіткнення, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.

Гармата, піхота та транспорт: морпіхи 38-ї бригади ліквідували низку ворожих цілей
Гармата, піхота та транспорт: морпіхи 38-ї бригади ліквідували низку ворожих цілей

Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного знищили артилерію, техніку та піхоту окупантів.

Дронарі бригади «Гарт» нищать малі піхотні групи та техніку окупантів на Південно-Слобожанському напрямку
Дронарі бригади «Гарт» нищать малі піхотні групи та техніку окупантів на Південно-Слобожанському напрямку

Підрозділ РУБпАК «Фурія» прикордонної бригади «Гарт» ліквідовують піхоту та транспортні засоби окупантів.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Оператор наземних роботизованих комплексів

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Розвідник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

Номер обслуги

від 50100 до 121000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Одеса

Військова частина А0528

Фельдшер

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

--- ---