ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ганна Маляр відвідала оборонні позиції українських воїнів на півночі держави

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Квітня 2022, 22:33

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр під час свого візиту до північних областей нашої країни побувала на лінії оборони Збройних Сил.

Разом з Командувачем військ оперативного командування «Північ» Героєм України генерал-майором Віктором Ніколюком вона оглянула фортифікаційні споруди наших захисників.

«Ми всі повинні зрозуміти, що України, яка була раніше –  більше не буде. Наша країна повинна стати мілітариською, добре озброєною військовою державою, аби успішно боронити свою територіальну цілісність і суверенітет, – зазначила Ганна Маляр.

Вона додала, що відтепер росія – ворог на все життя і тому захищати свою землю від рашистів необхідно постійно.

«Захід» не очікував, що ми втримаємо загарбницьку навалу. А секрет наших перемог в тому, що українці готові жертвувати власним життям заради свободи! Ми повинні нарощувати потужність нашої армії, бойові спроможності. Впевнена, що Україні будуть допомагати саме тим, що потрібно для перемоги. Сьогодні маємо майже все необхідне, але нагальна потреба є у важкому озброєнні», – наголосила Ганна Маляр.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Москва здригнеться від жаху: Лондон готує винищувач 6-го покоління

Москва здригнеться від жаху: Лондон готує винищувач 6-го покоління

Британська компанія BAE Systems і її партнери спільно з Міністерством оборони Великобританії представили рендер винищувача шостого покоління Tempest.

Ампфутбол — це як сім’я: після втрати обох ніг екс-командир взводу Олександр Тебеньков став головним тренером команди «Незламних»

Ампфутбол — це як сім’я: після втрати обох ніг екс-командир взводу Олександр Тебеньков став головним тренером команди «Незламних»

Повернення до повноцінного насиченого життя після важкого поранення — завдання складне, але цілком посильне для того, хто цього прагне.

Агент рф, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт ЗСУ, отримав 15 років

Агент рф, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт ЗСУ, отримав 15 років

Російського агента, який намагався встановити GPS-маячок на спецтранспорт з колони ЗСУ на Кіровоградщині, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прикордонники «не клюнули» — ухилянт з вудкою намагався видати себе за рибалку

Прикордонники «не клюнули» — ухилянт з вудкою намагався видати себе за рибалку

Прикордонники Чопського загону затримали 49-річного закарпатця, який видавав себе за рибалку, щоб дістатися Словаччини.

Один будинок — мінус штурмова група: артилеристи «Грому» дочекалися моменту й вдарили точно

Один будинок — мінус штурмова група: артилеристи «Грому» дочекалися моменту й вдарили точно

На Сумщині аеророзвідники артилерійського дивізіону «Грім» 225-го окремого штурмового полку вистежили ворожу штурмову групу. Вони терпляче дочекалися, поки окупанти зберуться в одному з будинків села Олексіївка, після чого завдали точного удару 152-мм калібром.

Сили оборони уразили ворожий човен разом з екіпажем

Сили оборони уразили ворожий човен разом з екіпажем

Оператори безпілотних систем Сил оборони вполювали моторний човен російських загарбників разом з екіпажем.

ВАКАНСІЇ

Розвідник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Пілот БПЛА

від 25000 до 125000 грн

Одеса

Рота УБАК (37 ОБрМП)

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Бухгалтер

від 20000 до 50000 грн

Суми

Військова частина А1476

Водій (служба в ЗСУ за контрактом)

від 30000 до 100000 грн

Іванівка, Одеська обл.

2-й відділ Березівського РТЦК та СП

--- ---