ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сьогодні триватиме евакуація жінок, дітей і людей похилого віку з Маріуполя — Ірина Верещук

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Квітня 2022, 9:20
Ілюстративне фото

Віцепрем’єр—міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила, що сьогодні, 21 квітня, триватиме евакуація жінок, дітей і людей похилого віку.

«Посадка в автобуси на бульварі Шевченка на кільці біля торговельного центру Порт-Сіті о 14:00, — уточнила вона та додала, що безпекова ситуація складна, можливі зміни: — Прошу стежити за офіційними повідомленнями».

За словами Ірини Верещук, по вчорашньому гуманітарному коридору з Маріуполя вдалося виїхати чотирма евакуаційними автобусами. Люди заночували в Бердянську і зараз автобусами прямують на Василівку. Незабаром вони прибудуть у Запоріжжя.

Окрім цього вона зазначила, що наразі триває робота й над іншими маршрутами.

«Сьогодні також спробуємо відкрити гуманітарний коридор з Херсонщини. Йдеться про три населених пункти: смтс Високопілля, село Нововознесенське та село Миролюбівка,» — розповіла вона.

Точки збору:

— смт Високопілля — вул. Визволителів, 112 (біля селищної ради);

— с. Нововознесенське — вул. Шкільна, 28Б (біля селищної ради);

— с. Миролюбівка — вул. Шевченка, 82 (біля школи).

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.

ВАКАНСІЇ

Стрілець, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Кухар-військовослужбовець у ЗСУ

від 20100 до 120000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Командир взводу, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Кухар

від 10000 до 15000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Оператор БПЛА (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

--- ---