ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Голова ОБСЄ на Донбасі передав військовим сертифікат на отримання автомобілів швидкої допомоги

Новини Новини світу та України ООС
Прочитаєте за: 2 хв. 29 Листопада 2019, 18:01

Чинний голова ОБСЄ Мірослав Лайчак разом із заступником міністра закордонних справ України Єгором Божком здійснили поїздку до Луганської області. Про це повідомляє сайт МЗС.

«29 листопада 2019 року діючий голова ОБСЄ, міністр закордонних і європейських справ Словацької Республіки Мірослав Лайчак разом із заступником міністра закордонних справ України Єгором Божком здійснили поїздку до Луганської області», – йдеться у повідомленні.

Дипломати відвідали контрольний пункт в’їзду/виїзду «Станиця Луганська» та ознайомились з функціонуванням відбудованого мостового переходу через р. Сіверський Донець.

– Завдання нашої країни, як і кожної – це берегти своїх людей і свою територію, – наголосив заступник командувача Об’єднаних сил генерал-майор Андрій Ігнатьєв, зазначає пресцентр ООС.
Мірослав Лайчак відзначив, що за більше ніж півроку ситуація на лінії розмежування змінилась:
– Я тут був в січні. І прогрес є. Це дуже важливо, що з’явився міст. І тут справді стало набагато тихіше, проте, певні порушення таки є.
Під час візиту голова ОБСЄ Мірослав Лайчак передав українській стороні сертифікати на три машини швидкої медичної допомоги в рамках гуманітарної допомоги Словаччини Україні.

Після огляду роботи КПВВ “Станиця Луганська” представники делегації оглянули медпункт та вручили сертифікати на три машини швидкої медичної допомоги в рамках гуманітарної допомоги Словаччини Україні.
– Силами словаків ми відкрили цей медпункт, адже ми розуміємо наскільки він важливий, оскільки щодня десятки тисяч людей перетинають цю лінію, – підсумували гості.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Міністри оборони України та Нідерландів обговорили запуск виробництва deep-strike БПЛА

Міністри оборони України та Нідерландів обговорили запуск виробництва deep-strike БПЛА

Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрівся з Міністром оборони Нідерландів Рубеном Брекельмансом та обговорив запуск спільного виробництва deep-strike БПЛА.

«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

Безпілотникіи 3 Окремої важкої механізованої Залізної бригади та суміжників безупинно перемелюють російських загарбників і трощать їхнє озброєння та укріплення.

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Підрозділи 24 ОМБр імені Короля Данила тримають оборону в Часовому Ярі, знищуючи накупантів при спробах накопичення.

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Перший батальйон ПБС Kraken 3 АК цілодобово та комплексно працює по окупантах в Харківській області.

Знає кілька мов і працював у ресторані: Михайло став десантником 95-ї Поліської бригади ДШВ

Знає кілька мов і працював у ресторані: Михайло став десантником 95-ї Поліської бригади ДШВ

22-річний Михайло підписав «Контракт 18‒24» із 95-ю окремою десантно-штурмовою Поліською бригадою, тому що відчуває відповідальність за друзів, з якими разом вчився у військовому ліцеї.

Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Бійці підрозділу «Артан» Головного управління розвідки щоночі виконують бойові завдання. не даючи ворогу ані хвилини перепочинку.

ВАКАНСІЇ

Черговий відділу управління службою, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Командир відділення

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

Запорізький Центральний ОРТЦК та СП

Офіцер (за напрямком розшукової діяльності)

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

Діловод служби пального та мастильних матеріалів

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Водій

від 20300 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Водій, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

--- ---