Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
У місті Чернівці розгортається американський польовий госпіталь. Наразі вже споруджено три намети з ліжками. Завезено медикаменти, кисень. Намети обігріваються, що нині дуже важливо.
У цьому польовому шпиталі, який розгорнула американська Міжнародна гуманітарна організація «Сумка Самарянина», надаватимуть безоплатну допомогу постраждалим від війни українцям. Щодня пацієнтів прийматимуть американські лікарі й медичні сестри. Весь персонал сертифікований і працює в Україні як волонтери.
— Ми зможемо прийняти до 200 пацієнтів на день, як дорослих, так і дітей, — розповідає координаторка проєкту Вітні Пітерсон. — Працюватимемо 7 днів на тиждень з 8:00 до 18:00. Всі ліки ми привезли з США й у разі потреби доставимо ще.
Пані Пітерсон розповідає, що таку допомогу американська місія надає по всьому світу — там, де люди потерпають від війни, природних катаклізмів чи будь-якого іншого лиха.
— Ми — неприбуткова християнська організація, збираємо фахівців з різних галузей і відправляємо туди, де вони потрібні, — додає фельдшерка за фахом Вітні Пітерсон.
За словами координаторки проєкту, у шпиталі все готово, і вже завтра-післязавтра він розпочне приймати пацієнтів. Нині така допомога американських друзів дуже доречна, адже за 21 день війни рашистські загарбники пошкодили 117 лікарень, 7 з яких відновленню не підлягають. Тож вже є неабияке навантаження на ті медичні заклади, що залишилися, а поранених та травмованих від авіаційних і ракетних ударів кремлівських убивць у різних регіонах країни стає дедалі більше. Тому варто бути готовими до будь-яких сценаріїв, і за таких обставин польові шпиталі на кшталт цього зайвими не будуть. До слова, медики кажуть, що за потреби у стислий термін вони зможуть змонтувати додаткові намети з наданням послуг хірургічного втручання.
@armyinformcomua
Зараз українські підрозділи продовжують контрнаступальні дії в районах Добропілля, також в інших районах, зокрема на Запорізькому напрямку.
Україна детально працює зі Сполученими Штатами для посилення своєї ППО та всіх можливостей захисту: передусім ЗРК Patriot, інші системи, а також далекобійність.
Через брак особового складу російське командування відмовляється проводити ротацію на своїх бойових позиціях, тримаючи там своїх поранених солдатів місяцями.
У неділю, 12 жовтня, Президент України Володимир Зеленський провів переговори зі своїм американським колегою Дональдом Трампом.
Від початку доби між українськими військами та російськими окупантами відбулося 77 бойових зіткнень, 26 з яких — на Покровському напрямку.
Оператори безпілотних систем підрозділу Ivan Franko Group поділилися відео з ліквідацією російських загарбників в районі так званого Добропільського виступу.
від 19000 до 120000 грн
Коломия, Івано-Франківська область
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…