ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Військовослужбовці Тероборони продовжують контролювати ситуацію в місті Одеса

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Березня 2022, 10:15

Захисники Одеси — військовослужбовці Територіальної оборони продовжують контролювати ситуацію в місті, відпрацьовують військові і цивільні завдання на конкретних локаціях, беруть участь у патрулюванні вулиць і в затриманні представників ДРГ.

Під час взаємодії з цивільним населенням тероборонці нагадують мешканцям міста про важливість стеження за сигналами повітряної тривоги, про правила укриття в будівлях, послідовність надання первинної медичної допомоги, а також ознайомлюють із розміщенням бомбосховищ.

— Тримаємо стрій, дотримуємося суворої дисципліни, довіряємо тільки офіційним джерелам. Разом подолаємо окупантів. Разом отримаємо перемогу. Кожен на своєму місці повинен робити те, що може. З цього складається загальний спротив агресії та загальний спротив ворогу, — говорять тероборонці.

Позаштатний кореспондент
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Міноборони затвердило критерії визначення підприємств ОПК критично важливими для економіки

Міноборони затвердило критерії визначення підприємств ОПК критично важливими для економіки

Міністерство оборони України затвердило Критерії, за якими здійснюється визначення підприємств, установ і організацій у сфері ОПК, в авіабудівній галузі та у сфері космічної діяльності такими, що мають важливе значення для національної економіки.

Один проти трьох: український воїн самотужки знищив у ближньому бою ворожих штурмовиків

Один проти трьох: український воїн самотужки знищив у ближньому бою ворожих штурмовиків

Усього один український військовий зумів знищити у стрілецькому бою одразу трьох російських штурмовиків.

Вперше в історії знищено найновітніший розвідувальний БПЛА росіян «Князь Вєщій Алєг»

Вперше в історії знищено найновітніший розвідувальний БПЛА росіян «Князь Вєщій Алєг»

Українські зенітники знищили найновітніший розвідувальний безпілотник російської армії «Князь Вєщій Алєг».

«Моляться, хрестяться „мавіку“» — поблизу Покровська збільшилася кількість російських полонених

«Моляться, хрестяться „мавіку“» — поблизу Покровська збільшилася кількість російських полонених

На Покровському напрямку плани противника щодо штурмових дій залишаються незмінними. Ворог продовжує атакувати щодня — вдень, уночі та зранку, незалежно від погодних умов.

«Броня з ванни» не врятувала: дрон ЗСУ розбив російську «черепаху» в Зеленому Гаю

«Броня з ванни» не врятувала: дрон ЗСУ розбив російську «черепаху» в Зеленому Гаю

У селі Зелений Гай на Донеччині аеророзвідка 413-го полку Сил безпеки та оборони ЗСУ «Рейд» виявила рух двох російських військових, які після першого влучання спробували сховатися у будівлі та забарикадуватися від українського FPV-дрона... за допомогою ванни.

Окупанти запустили по Україні сім ракет та 130 ударних БПЛА

Окупанти запустили по Україні сім ракет та 130 ударних БПЛА

У ніч на вівторок російські війська запустили по Україні сім ракет та 130 ударних безпілотників.

ВАКАНСІЇ

Оператор систем звязку

від 20100 до 120100 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Інструктор з тактичної підготовки

від 24000 до 50000 грн

Харків

151 навчальний центр ЗСУ

Водій категорії С

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Стаpший pозвідник-опеpатоp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

--- ---