ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна запускає сайт для іноземців, які хочуть допомогти нашій країні захистити свободу та цілісність

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 5 Березня 2022, 10:33

Сайт для іноземців, які бажають допомогти Україні захистити свободу та територіальну цілісність, відобразивши вторгнення російської армії, почне працювати найближчим часом.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента України.

«Незабаром запрацює сайт fightforua.org, який міститиме всю необхідну інформацію для громадян іноземних держав, які хочуть приєднатися до Інтернаціонального легіону оборони України.

Після того як 24 лютого Росія здійснила широкомасштабне військове вторгнення на територію України та з перших днів почала завдавати ударів по мирному населенню та інфраструктурі, Українська держава закликала іноземців приєднуватися до нашої боротьби за мир і демократію у Європі та всьому світі», – йдеться в повідомленні.

Указом Президента Володимира Зеленського з 1 березня 2022 року був запроваджений безвізовий режим в’їзду в Україну для громадян іноземних держав, які бажають вступити до Інтернаціонального легіону оборони України, крім громадян держави-агресора.

Іноземці, які хочуть допомогти Україні, зможуть знайти на сайті https://fightforua.org/ детальну покрокову інструкцію, як приєднатися до справедливої боротьби з агресором. Зокрема, щоб вступити до лав Інтернаціонального легіону оборони України, необхідно звернутися до Посольства України у своїй державі з відповідним наміром та уточнити, які документи та одяг (обладнання) потрібні або рекомендовані.

Потім необхідно пройти співбесіду в Посольстві з аташе з питань оборони та оформити візу з консулом. Далі подається заявка на призов до ЗС України на добровільну військову службу за контрактом.

Після цього легіонер отримає інструкцію щодо подорожі Україною, необхідні документи та обладнання. Рекомендовано, якщо є, взяти із собою військовий комплект, наприклад, одяг або його елементи, спорядження, шолом, бронежилети тощо.

За необхідності представники посольств та консульств України нададуть допомогу в дорозі.

Прибувши на збірний пункт в Україні, легіонер підписує контракт і приєднується до Інтернаціонального легіону оборони України. Після цього він готовий вступити в битву з окупантами разом із бійцями з усього світу та українськими воїнами.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Важливо, що йдеться про окремі підрозділи, а не про систему в цілому» — Сухопутні війська відповіли омбудсману

«Важливо, що йдеться про окремі підрозділи, а не про систему в цілому» — Сухопутні війська відповіли омбудсману

Повідомлення про виявлені під час перевірок порушення прав військовослужбовців у окремих штурмових підрозділах вимагають особливої уваги.

Від початку цієї доби відбулося 106 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Від початку цієї доби відбулося 106 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Найбільше боїв було зафіксовано на Покровському (28), Костянтинівському (22) та Лиманському (15) напрямках.

До Дня Збройних Сил України в Армія+ ще більше плюсів для військових

До Дня Збройних Сил України в Армія+ ще більше плюсів для військових

До Дня Збройних Сил України в застосунку «Армія+» запрацювала спеціальна пропозиція в межах програми «Плюси». Вона об’єднала 11 партнерів, які надають військовослужбовцям подарунки та додаткові знижки до свята.

«Правила гри зовсім змінилися»: у ЗСУ розкрили деталі організації харчування для військових

«Правила гри зовсім змінилися»: у ЗСУ розкрили деталі організації харчування для військових

Контроль якості та контроль своєчасності забезпечення — саме це основні складові організації харчування підрозділів ЗСУ.

Держгеокадастр і ГО «Захист оборонних фондів»: новий Меморандум для збереження земель оборони

Держгеокадастр і ГО «Захист оборонних фондів»: новий Меморандум для збереження земель оборони

Між громадською організацією «Захист оборонних фондів» та Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру укладено Меморандум про співпрацю.

Командувач СБС показав відео ураження російських НПЗ

Командувач СБС показав відео ураження російських НПЗ

Обʼєкти «Россєть» та «Роснефть» в ніч на 5 грудня не оминули увагою Птахи СБС.

ВАКАНСІЇ

Гранатометник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

Снайпер (2 категорії), Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

Медсестра/медбрат

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Фельдшер

Чернівці

Державна прикордонна служба України

Інструктор з топографії, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---