Насамперед завдяки його творам широкому загалу відомі візуальні образи українських військовиків часів Української революції 1917‒1921 років та почасти боротьба Української Повстанської…
Українська сторона СЦКК повідомляє про чергові факти порушень Мінських домовленостей з боку збройних формувань Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей. Про це інформує пресслужба ООС.
Протягом минулої доби виявлено та зафіксовано розміщення на тимчасово окупованій території 24 одиниці військової техніки збройних формувань РФ, яка розміщена з порушенням Мінських домовленостей.
Зокрема в зоні дій так званого «1 армійського корпусу», всього розміщена 21 одиниця озброєння та військової техніки, з них:
ТЕРНОВЕ (57 км від лінії зіткнення) – самохідні гаубиці (5 одиниць);
МАНУЙЛІВКА (65 км від лінії зіткнення) – РСЗВ (3 одиниці);
ТЕРНОВЕ (57 км від лінії зіткнення) – танки (10 одиниць);
МАНУЙЛІВКА (65 км від лінії зіткнення) – буксирувана гаубиця
(1 одиниця);
м. ДОНЕЦЬК (житловий район) – БТР (2 одиниці).
В зоні дій так званого «2 армійського корпусу», всього розміщено 3 одиниці озброєння та військової техніки, з них:
З початку тижня було виявлено 287 одиниць військової техніки збройних формувань РФ, з них: 07.02.2022 – 1 одиниця; 08.02.2022 – 104 одиниці; 09.02.2022 – 148 одиниць; 10.02.2022 – 10 одиниць; 11.02.2022 – 24 одиниці.
Робота СММ ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях регулярно супроводжується перешкодами з боку збройних формувань Російської Федерації.
Так, на блокпості в СТАРОМИХАЙЛІВКА двоє озброєних представники збройних формувань РФ пропустили патруль Місії далі на захід до населеного пункту лише після 30-хвилинної затримки.
Також, БПЛА СММ малого радіуса дії:
потрапив під вогонь зі стрілецької зброї під час польоту над районами поблизу СТАРОМИХАЙЛІВКА;
зазнавали впливу перешкод сигналу GPS у результаті застосування засобів РЕБ противника в районах СТАРОМИХАЙЛІВКА та ЛОЗОВЕ.
Зафіксовані порушення з боку ЗФ РФ свідчать про ведення ними активних заходів бойової підготовки задля створення умов подальшої ескалації напруження на лінії зіткнення.
Підрозділи Об’єднаних сил тримають ситуацію під контролем та продовжують виконувати завдання з відсічі і стримування збройної агресії РФ. Збройні Сили України залишають за собою право відкривати вогонь у відповідь у випадку наступальних дій після невдалої спроби використання координаційного механізму по реагуванню на порушення режиму припинення вогню
@armyinformcomua
33-річній мешканці Рівненської області обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою на строк 60 діб без права внесення застави.
Російська пропаганда знову оприлюднила вигадану інформацію про нібито взяття під контроль населеного пункту Тернувате на Запоріжжі.
Найбільше боїв припало на Покровський (13) та Костянтинівський (10) напрямки.
Суд обрав запобіжний захід двом підліткам, які 17 лютого 2026 року побили та завдали ножових поранень військовослужбовцю в центрі Дніпра.
97% Куп’янська перебуває під українським контролем, а російські військові в місті фактично опинилися в ізоляції та не становлять боєздатної сили.
Президент України назвав санкції щодо Лукашенка першим кроком і заявив, що триває робота над продовженням санкційної політики щодо оточення диктатора.
Насамперед завдяки його творам широкому загалу відомі візуальні образи українських військовиків часів Української революції 1917‒1921 років та почасти боротьба Української Повстанської…