ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Донецький ОВК − п’ята річниця на маріупольській землі

Військовий вишкіл Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Листопада 2019, 9:03

Для військовослужбовців Донецького обласного військового комісаріату, що зібралися цього дня в концертній залі Маріупольського палацу культури «Молодіжний», дана річниця − велике свято. П’ять років тому Маріуполь став для них не лише форпостом із захисту цілісності України, а й новою домівкою та містом постійної дислокації.

Привітати зі святом військовослужбовців та працівників комісаріату прийшли заступник командувача операції Об’єднаних сил з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Кудренко та командувач оперативно-тактичного угрупування генерал-майор Едуард Москальов, представники місцевого самоврядування та інших силових структур Донецької області.

Урочистий захід розпочався зі вшанування хвилиною мовчання військовослужбовців, які загинули, захищаючи Україну.

Як повідомив кореспонденту АрміяІнформ військовий комісар донецького обласного військового комісаріату полковник Олександр Сергєєв, під час окупації російськими військами міста Донецьк та окремих регіонів Донецької області, особовий склад військкомату,  дотримуючись військової присяги, в повному складі вийшов із району окупації та в короткі терміни відновив свою роботу в Маріуполі.

− Військовослужбовці та працівники військових комісаріатів Донеччини з гідністю і честю виконують поставлені перед ними завдання щодо забезпечення виконання законодавства з питань військового обов’язку і військової служби, мобілізаційної підготовки на території області, обліково-призивної, оборонно-масової та військово-патріотичної роботи, − наголосив полковник Олександр Сергєєв

Сьогодні, за результатами своєї роботи, Донецький обласний військовий комісаріат є одним із кращих військових комісаріатів Збройних Сил України. Незабаром Державною програмою розвитку Збройних Сил України передбачено переформувати військові комісаріати Донецької області у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

Під час урочистостей 17 військовослужбовців військового комісаріату було нагороджено почесними грамотами, подяками та цінними подарунками, а артисти місцевих колективів та оркестр бригади оперативного призначення Національної гвардії України подарували присутнім гарну концертну програму.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Взяли і загинули, а не Луганщину: у 3-му корпусі спростували заяви російського командування
Взяли і загинули, а не Луганщину: у 3-му корпусі спростували заяви російського командування

3-я штурмова бригада контролює населені пункти Луганської області і спростовує чергові заява рф про остаточне захоплення регіону.

Штурмував Донецький аеропорт, хотів втекти до Європи: однорукий бойовик з «Сомалі» отримав строк
Штурмував Донецький аеропорт, хотів втекти до Європи: однорукий бойовик з «Сомалі» отримав строк

Реальний термін ув’язнення отримав бойовик збройних угруповань рф, якого СБУ затримала у жовтні 2025 року на Волині.

«Феєрверки як на Новий рік»: Микола долучився до оборонців і став артилеристом
«Феєрверки як на Новий рік»: Микола долучився до оборонців і став артилеристом

Микола після завершення строкової служби ненадовго повернувся до цивільного життя, але потім вирішив знов долучитись до українських оборонців.

Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні
Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні

Інженерні підрозділи Сил оборони у березні знищили сотні окупантів і десятки одиниць техніки завдяки системі загороджень.

3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім
3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім

Окупанти привели дрони до свого складу з боєприпасами. Розвідка батальйону Pentagon 225 ОШП вела ворожу групу на квадроциклі.

Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal
Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal

Україна розширює безпекову співпрацю з країнами Близького Сходу та готує нові домовленості, зокрема у форматі Drone Deal.

ВАКАНСІЇ
Механік-водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій категорії С+ (ЗСУ) вся Україна, На контракт

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Стрілець окремого батальону сил ТрО

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Військовослужбовець (Збройні Сили України) у Заліщики

від 20000 до 75000 грн

Краматорськ

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Зовнішній пілот, оператор БПЛА, військовослужбовець (розвідка та коригування)

від 21000 до 121000 грн

Хмельницький

Військова частина А7034

Начальник аптеки, фармацевт, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

--- ---