Саме таку неофіційну назву отримали перші в історії випробування взаємодії пілотованого літака з дроном зі штучним інтелектом в ролі напарника на авіабазі Еглін у Флориді (США)…
У Міністерстві охорони здоров’я України проведено робочу зустріч щодо забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів війни.
Захід був організований на виконання Указу Президента України «Про деякі заходи із забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів війни» № 532/2021.
До участі в обговоренні актуальних питань реабілітації військових і ветеранів долучилась і радник — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України Альона Вербицька. Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.
У центрі уваги учасників заходу було створення нових та належне функціонування наявних регіональних центрів медичного забезпечення та психологічної реабілітації українських воїнів.
Під час зустрічі Альона Вербицька подякувала міністру охорони здоров’я Віктору Ляшку і його заступникам Олександру Комаріді та Ірині Микичак, а також усім, хто готовий до співпраці в надважливому питанні реабілітації військових. Вона наголосила, що вчасна та якісна всебічна реабілітаційна допомога має вкрай важливе значення не лише для військовослужбовців і добровольців, а й для суспільства загалом.
— Багаторічний досвід роботи з військовослужбовцями та їхніми родинами для розв’язання проблемних питань, спілкування у виправних колоніях із засудженими захисниками України дає мені змогу аргументовано стверджувати, що ігнорування проблем людей, які пройшли через горнило війни, призводить до тяжких, а іноді й трагічних наслідків, — зазначила Альона Вербицька.
Учасники заходу домовились, що найближчим часом Міністерство охорони здоров’я підготує аналітичні матеріали про стан наявних комунальних ветеранських госпіталів та реабілітаційних центрів, які перебувають у підпорядкуванні міністерства. Також буде опрацьовано інформацію щодо фінансування госпіталів Національної служби здоров’я України у програмі медичних гарантій та обсягу наданої медичної допомоги ветеранам у 2020-2021 роках.
@armyinformcomua
Шалені штурми росіян стримують наші бійці на Покровському напрямку. На окремих ділянках нам удалося провести зачистки та просунутися більш ніж на півтора кілометра.
«Державний оператор тилу» Міноборони України вперше закуповує модульні бронежилети у розширеній комплектації 1–11, що передбачає збільшення площі захисту завдяки додатковим модульним елементам.
Віцепрезидентка Європейської комісії Кая Каллас під час візиту до України взяла участь у церемонії передачі транспортних засобів для Сил оборони.
У Києві судитимуть організовану групу на чолі з 53-річним киянином, яка за 10-15 тисяч доларів пропонувала чоловікам призовного віку незаконний трансфер до країн ЄС.
У вівторок, 14 жовтня, внаслідок російських атак по Дніпропетровщині загинула 75-річна жінка у Нікополі, а у Покровській громаді дістали поранення двоє поліцейських.
На Лиманському напрямку росіяни атакували 14 разів. Інтенсивно було як на землі, так і в небі. Штурмовиків ворога підтримували дрони, реактивні системи залпового вогню та артилерія.
від 21500 до 51500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Саме таку неофіційну назву отримали перші в історії випробування взаємодії пілотованого літака з дроном зі штучним інтелектом в ролі напарника на авіабазі Еглін у Флориді (США)…