ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Актуальність законопроєкту Про хмарні послуги обговорять під час круглого столу в Києві

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Січня 2022, 12:39

31 січня об 11.00 у Києві відбудеться круглий стіл «Використання хмарних технологій. Нагальність та актуальність законопроєкту Про хмарні послуги».

Планується, що у заході візьмуть участь: заступник голови Комітету, голова підкомітету цифрової та смарт-інфраструктури, електронних комунікацій, кібербезпеки та кіберзахисту Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко, експерти Агентства з питань обслуговування систем інформації та зв’язку НАТО (NCIA) та представники ключових державних установ. Зокрема, заступник Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олег Гайдук, заступник Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Олександр Потій, Директор директорату фіксованого та мобільного ШСД Міністерства цифрової трансформації Юрій Мацик, начальник Управління розвитку цифрової інфраструктури Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості Ігор Лисицький, а також фахівці згаданих відомств, громадські організації та цивільні експерти.

Провідні країни світу, зокрема, США, Велика Британія та Канада, ще з 2011 року започаткували впровадження стратегії цифрової трансформації, що визначає пріоритет хмарного середовища (cloud first).

Круглий стіл «Використання хмарних технологій. Нагальність та актуальність законопроєкту Про хмарні послуги» відбудеться за адресою: місто Київ, вулиця Михайла Грушевського, 30/1, приміщення Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України.

Контактні особи: Сергій Корня, тел. +380939799643, Інна Шевчук тел. +380939799643.

Джерело: Міністерство оборони України

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Галицькі десантники знищили на Курщині склад боєприпасів, дронів та легкої техніки
Галицькі десантники знищили на Курщині склад боєприпасів, дронів та легкої техніки

Воїни 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади продовжують боронити Сумщину і нищать ворожу логістику на території.

720 окупантів, танки та артилерійські системи: Генштаб ЗСУ назвав втрати росіян на фронті
720 окупантів, танки та артилерійські системи: Генштаб ЗСУ назвав втрати росіян на фронті

За минулу добу бойові втрати країни-агресора становили 720 одиниць особового складу.

Підконтрольна максимальна автономність: ізраїльські конструктори зробили ще один крок до створення розумних ракетних дронів
Підконтрольна максимальна автономність: ізраїльські конструктори зробили ще один крок до створення розумних ракетних дронів

Підрозділ ізраїльського оборонного гіганта Rafael — Rafael USA — презентував у США новітню протитанкову керовану ракету L-SPIKE 4X Launched Effect.

Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей
Росіяни атакували Нікополь артилерією, поранені троє людей

У неділю троє мешканців міста Нікополь дістали поранення внаслідок російського артилерійського обстрілу.

Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту
Оператори БПЛА 151-ї бригади спалили ворожі «мотолиги» та піхоту

Дронарі 151-ї ОМБр знищили техніку окупантів та ліквідували ворожих піхотинців.

У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти
У Києві розпочав роботу рекрутинговий центр 38 бригади морської піхоти

Днями у столиці України відбулося урочисте відкриття рекрутингового центру 38 окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного.

ВАКАНСІЇ
Командир відділення 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Стрілець, військовослужбовець ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Механік, військовослужбовець | Військова частина А2166

від 24000 до 54000 грн

Львів, Львівська область

Водій-слюсаp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2734

Номер обслуги, артилерист

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

--- ---