ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українці найбільше довіряють армії – результати опитування

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Листопада 2019, 14:05

Громадяни України найбільше довіряють армії, про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» .

Згідно з результатами опитування, армії довіряють 66% респондентів, президентові ‒ 64%. Відносно високий рівень довіри також до уряду (42%), Верховної Ради (41%) і СБУ (37%). До всіх інших державних інституцій швидше переважає недовіра. Так, поліції довіряють 32%, не довіряють – 53%, Національному банку України довіряють 28%, не довіряють – 45%, Державній митній службі ‒ 21% та 55% відповідно, Державній податковій службі – 21% та 52%, Міністерству фінансів – 18% та 52%. Найменше опитані довіряють судам (довіряють – 15%, не довіряють – 66%) та прокуратурі (довіряють 14%, не довіряють – 70%).

Реформа армії відносно краще оцінюється опитаними – 31% оцінили цю реформу позитивно, ще 23% – нейтрально і стільки ж сказали, що не знають нічого про це, лише 14% – негативно. Про реформи у СБУ, митній і податковій службі опитані поінформовані відносно менше – 30% нічого не знають про зміни у цих інституціях. При цьому 10-13% оцінюють їх позитивно, 21-22% – нейтрально, 24-25% ‒ негативно.

Дослідження було проведене у період 22‒30 жовтня 2019 року. Загалом було опитано 2000 респондентів віком від 18 років методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Помилка репрезентативності дослідження становить не більше 2,2%.

 

Читайте нас в Telegram
3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім
3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім

Окупанти привели дрони до свого складу з боєприпасами. Розвідка батальйону Pentagon 225 ОШП вела ворожу групу на квадроциклі.

Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal
Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal

Україна розширює безпекову співпрацю з країнами Близького Сходу та готує нові домовленості, зокрема у форматі Drone Deal.

Пакет підтримки на 90 млрд євро і нові санкції проти рф: ЄС виконує домовленості з Україною
Пакет підтримки на 90 млрд євро і нові санкції проти рф: ЄС виконує домовленості з Україною

ЄС вже виконує домовленості щодо розблокування пакета підтримки для України обсягом 90 млрд євро на два роки й ухвалення нового санкційний пакет проти рф.

77-ма бригада ДШВ відпрацювала подолання водних перешкод в умовах високої активності ворожих БПЛА
77-ма бригада ДШВ відпрацювала подолання водних перешкод в умовах високої активності ворожих БПЛА

Підрозділи ДШВ провели тренування з подолання водної перешкоди в умовах постійної загрози з повітря.

«Переправа стала братською могилою» — на Краматорському напрямку з’явилася ворожа бронетехніка, її активно палять
«Переправа стала братською могилою» — на Краматорському напрямку з’явилася ворожа бронетехніка, її активно палять

На Краматорському напрямку ситуація все більш динамічна — відбуваються бронештурми.

Нагорода за 343 дні на позиціях: капітан Олексій Михайлов став Героєм України
Нагорода за 343 дні на позиціях: капітан Олексій Михайлов став Героєм України

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка» капітану Олексію Михайлову.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Бойовий медик взводу

від 21000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Зовнішній пілот, оператор БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Київ

120 ОБр Сил ТрО

Технік до в/ч А2800

від 23000 до 45000 грн

Радісне, Одеська область

Водій-механік танка

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

--- ---