До ініціативи наразі долучилися понад 100 військових частин Сил оборони України, які вже знищили понад 17 000 розвідувальних та ударних…
Дорогі побратими і посестри! Шановні ветерани Збройних Сил України!
22 січня 1919 року ввійшло до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі в Києві відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів. На волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.
Культурні та ментальні відмінності між українцями Сходу й Заходу існували завжди, однак наші співвітчизники завжди прагнули єдності. Саме тому Акт возз’єднання був історичним фактом, який показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному.
Ми пам’ятаємо, як 21 січня 1990 року жителі багатьох населених пунктів по дорозі між Києвом і Львовом утворили живий ланцюг, відзначивши цю історичну дату.
А, після подій на Майдані ми впевнено можемо сказати, що наша сила – в єдності. Українська ідентифікація – це те, що одночасно поєднує і відрізняє нас від інших. Ми пишаємось тим, що ми разом.
Всі ці події дуже символічні й сьогодні. Адже з 2014 року найкращі сини та доньки України виконують бойові завдання на передовій заради цієї єдності, проливають кров за територіальну цілісність та незалежність України.
Ці зусилля спрямовані на те, щоб звільнити наших братів і сестер з-під російської окупації, адже прагнення українців жити спільно в єдиній державі є непереможним.
Ми низько вклоняємося перед загиблими учасниками Революції Гідності. Ми будемо вічно пам’ятати побратимів і посестер, які загинули під час Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.
Наш обов’язок – продовжувати боротьбу за себе і за них.
У цей день бажаю Вам стійкості, впевненості та віри! Ваша самовіддана служба, високий професіоналізм, добрі справи та чуйні серця рухають Україну вперед, змінюючи її на краще.
Слава Україні!
Разом переможемо!
Генерал-лейтенант Сергій Наєв
@armyinformcomua
Держава гарантує учасникам бойових дій пільги на проїзд. Але іноді стається так, що захисникам у цій пільзі відмовляють перевізники.
Лютий 2022-го та лютий 2026-го розділяють лише чотири календарні роки, але у вимірі військових технологій — це ціла епоха.
Тривале позбавлення волі відбуватиме агентка гру рф, яка встановлювала «відеопастку», щоб навести російську балістику по Чернігівщині.
Із 24 лютого 2022 року протиповітряна оборона України знищила понад 140 000 повітряних цілей.
Андрій Суржик розповів, як військовий перебуваючи в СЗЧ може поновитися на службі.
До суду скеровано обвинувальний акт щодо військового рф, який під час окупації Київщини у березні 2022 року вчинив злочин стосовно місцевої мешканки.
Водій-електрик
від 21000 до 120000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
До ініціативи наразі долучилися понад 100 військових частин Сил оборони України, які вже знищили понад 17 000 розвідувальних та ударних…