ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У навчальному центрі Військової поліції підготовлено майже 1000 фахівців

Військовий вишкіл Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Листопада 2019, 18:55

Про це під час брифінгу в Інформаційному агентстві АрміяInform розповів начальник групи зв’язків із громадськістю Головного управління Військової служби правопорядку у ЗСУ підполковник Володимир Потапов.

– 25-й навчальний центр Служби правопорядку, який створений у 2017 році, готує військовослужбовців у відповідності до найкращих традицій військової поліції країн-членів НАТО, – зазначив офіцер.

З моменту створення центру, станом на початок листопада 2019-го, підготовлено 990 військовослужбовців (наразі на вишколі перебуває 101).

Наступного року увагу тут передовсім зосередять на підготовці військовиків сержантського складу Служби правопорядку. Далі на базі навчального центру відбудеться поетапне розгортання школи Військового поліцейського та, відповідно до досвіду країн-партнерів НАТО, впровадження в підготовку курсів лідерства. Це робитиметься задля здобуття сержантами знань, вмінь і навичок з управління підрозділом, розуміння поняття лідерства, командної роботи, взаємодії між офіцерським та сержантським корпусами й вищої престижності служби в підрозділах Служби правопорядку.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі

Пілоти батальйону безпілотних систем Pentagon 225-го штурмового полку помітили та загнали ворожу штурмову групу.

Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»
Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»

Ігор Пушкарьов з позивним «Ножовик» — керівник інструкторської групи 413-го полку СБС «Рейд» та автор курсу «Дроноцид».

«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку
«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку

Українські артилеристи завдають точних ударів по укриттях противника, не залишаючи шансів на виживання.

«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра
«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра

Для прикордонника з позивним «Морячок» лівий берег Дніпра давно перестав бути просто точкою на мапі. Це місце, де кожен виїзд перевіряє на витривалість.

У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту
У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту

На базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту — «Ліга Нескорених».

FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку
FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку

У районі Костянтинівки бійці бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції змогли евакуювати пораненого побратима.

ВАКАНСІЇ
Радіоінженер

від 22000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС ЗСУ

Водій-механік БМП

від 45000 до 110000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Снайпер

від 26000 до 130000 грн

Харків

Рота снайперів спеціального призначення

Заряджаючий, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Бойовий медик взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Молодший інспектор прикордонної служби

від 20100 до 25000 грн

Миколаїв

Державна прикордонна служба України

--- ---