ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Із супутником «Січ-2-30» пройшов перший сеанс зв’язку

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Січня 2022, 22:30

Про перший сеанс зв’язку з українським супутником «Січ-2-30», який вивела на космічну орбіту ракета-носій Falcon 9 компанії SpaceX , повідомив на своїй сторінці Президент України.

«З приємністю повідомляю, що Національний центр управління та випробувань космічних засобів поблизу м. Дунаївці на Хмельниччині успішно провів перший сеанс зв’язку з нашим супутником «Січ-2-30», який сьогодні був виведений на космічну орбіту. Наразі з апаратом встановлено стійкий зв’язок, усі його бортові системи працюють у штатному режимі.
Дані, отримані завдяки «Січ-2-30», допомагатимуть у роботі українським аграріям, картографам, а також у сферах лісового та водного господарства, безпеки й оборони, моніторингу надзвичайних ситуацій і стихійних лих.

Крім того, наш супутник буде інтегрований у програму Європейського Союзу зі спостереження за Землею Copernicus.

Переконаний, що успішна реалізація таких масштабних космічних проектів і надалі забезпечуватиме Україні гідне місце серед провідних космічних держав світу, а вітчизняна аерокосмічна галузь завжди буде візитівкою нашої країни.

Ще раз дякую працівникам української аерокосмічної галузі, завдяки яким ця місія відбулася. Їхня самовіддана праця дає поштовх розвитку багатьох сфер української економіки та зміцнює престиж України у світі», – йдеться у дописі Президента України.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Ми атакували „гнізда“»: поблизу Лимана на лінії бойового зіткнення триває «контрекіпажна» боротьба

«Ми атакували „гнізда“»: поблизу Лимана на лінії бойового зіткнення триває «контрекіпажна» боротьба

На Лиманському напрямку ситуація складна. Навпроти позицій Сил оборони фіксують величезну кількість живої сили противника. Ворог активно використовує свої безпілотники, такі як «Молнія», «Куб» та «Ланцет». На позиції ворожих дронарів йде постійне полювання.

Сили оборони знищили базу зберігання та запуску ворожих «шахедів» у Донецьку

Сили оборони знищили базу зберігання та запуску ворожих «шахедів» у Донецьку

Українські війська завдали удару по базі зберігання, комплектування та запуску ворожих ударних безпілотників типу «шахед».

Сучасна армія — сучасне навчання: як змінюється базова підготовка рекрутів ЗСУ

Сучасна армія — сучасне навчання: як змінюється базова підготовка рекрутів ЗСУ

Гул дронів, постріли на полігоні й чіткі команди інструкторів. 51 день базової загальновійськової підготовки (БЗВП) перетворює рекрутів на воїнів, готових діяти у будь-яких умовах сучасної війни.

Дитина постраждала внаслідок ворожої атаки на Богодухів Харківської області

Дитина постраждала внаслідок ворожої атаки на Богодухів Харківської області

5 листопада близько 20:00 два ворожі безпілотники вдарили по місту Богодухів, постраждали шість людей, серед них — дитина.

Ворог атакував Україну 135 БПЛА, 108 з яких вдалося перехопити

Ворог атакував Україну 135 БПЛА, 108 з яких вдалося перехопити

У ніч на четвер, 6 листопада, Україна зазнала атаки 135 російських ударних безпілотників.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби, водій

від 20100 до 20100 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Віськовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Біла Церква, Київська область

Оператор обслуги в ППО, війскова служба в ЗСУ за контрактом

від 50000 до 70000 грн

Краматорськ

Рекрутинг ППО

Стрілець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

--- ---