ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Військові проведуть святкову акцію для маленьких українців з прифронтових населених пунктів

Армія і суспільство Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Січня 2022, 10:34

Командування об’єднаних сил ЗСУ продовжує вітати дітей із новорічними та різдвяними святами у населених пунктах, наближених до лінії зіткнення на сході України. У період 11 – 15 січня 2022 року за сприяння командувача Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва на Донбасі  відбувається святкова акція під назвою: «Різдвяний караван казок».  Провідний месидж святкової акції залишається незмінним: «Із турботою про майбутнє».

Акція проводиться в рамках  національного мистецького проєкту  «Aртперемир’я». До проведення заходів залучається лауреат національної театральної премії «GRA» – Чернігівський обласний театр ляльок ім. О. Довженко із музичною казкою «Зимові пригоди крукоруків».

Головними гостями на святкових заходах та театральних виставах стануть діти особливих категорій – сиріти, інваліди, діти з особливими потребами та діти із соціально незахищених родин та родин переселенців (внутрішньо переміщених осіб). Перлиною святкових заходів будуть виступи артистів та вітання дітей-сиріт та дітей з особливими потребами у соляних печерах м. Соледар на Донеччині на глибіні 288 метрів під землею.

Під час святкових заходів 3000 маленьких українців з прифронтових населених пунктів Мар’їнка, Попасна, Гірське, Новомихайлівка, Новолуганське, Світлодарськ, Парасковіївське, Миронівський, Красногорівка та інших приєднаються до свята. Діти побувають на святкових виставах, долучаться до дива театрального мистецтва та отримають від військових солодкі подарунки.

Керівник проєкту – письменник, офіцер командування Об’єднаних сил ЗСУ Борис Кутовий. Художній керівник та куратор – відомий театральний діяч Максим Добролюбов.

Святкова акція «Різдвяний караван казок» відбувається за підтримки Корпорації «АТБ», Національної мережі «Стіл & Стілець», Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України АсМАП України, ПрАТ «Дніпропетровський комбінат харчових концентратів», ДП «Артемсіль», ГО «Східна платформа». Підтримку у проведенні заходів надають державні та військово-цивільні адміністрації.

Національний проєкт «Артперемир’я» заснований за ініціативи та сприяння командувача Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва й успішно впроваджується вже п’ятий рік поспіль. За період дії проєкту організовано та проведено більш ніж 57 виступів найкращих артистів та театральних колективів, на яких побувало майже  17 500 «дітей війни» та глядачів дорослого віку. Керівником проєкту є офіцер командування Об’єднаних сил ЗСУ, письменник Борис Кутовий. Художній керівник та куратор проєкту –  режисер та продюсер Максим Добролюбов.

У грудні 2021 року на Донбасі Командування ОС ЗСУ проводило  святкову акцію для дітей «Дива Святого Миколая». Під час святкових заходів більш ніж 2500 маленьких українців з 21 прифронтового населеного пункту вже побували на святкових театральних виставах та отримали від Святого Миколая та українських військових солодкі подарунки. 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Сили оборони відбили масований штурм на Добропільському напрямку: знищено 3 танки, 13 ББМ і близько сотні росіян

Сили оборони відбили масований штурм на Добропільському напрямку: знищено 3 танки, 13 ББМ і близько сотні росіян

9 жовтня силами та засобами Угруповання Десантно-штурмових військ спільно з військовими частинами та підрозділами 1 корпусу Національної гвардії України «Азов», а також суміжниками було зірвано спробу прориву сил противника на Добропільському напрямку.

«Хроніки боліт»: нова аналітична програма від Армія FM про реальну росію без кремлівського «макіяжу»

«Хроніки боліт»: нова аналітична програма від Армія FM про реальну росію без кремлівського «макіяжу»

Армія FM презентувала новий телевізійний проєкт «Хроніки боліт». Це аналітична програма, яка показує сучасну росію без кремлівської пропаганди.

Володимир Зеленський обговорив з Премʼєром Канади ініціативу PURL та розповів про ситуацію на фронті

Володимир Зеленський обговорив з Премʼєром Канади ініціативу PURL та розповів про ситуацію на фронті

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмовуіз Премʼєр-міністром Канади Марком Карні.

Воїни Сил оборони відпрацьовують бій в урбані в межах багатонаціональної операції «Інтерфлекс»

Воїни Сил оборони відпрацьовують бій в урбані в межах багатонаціональної операції «Інтерфлекс»

На полігоні у Великій Британії українські військові під керівництвом румунських інструкторів відпрацьовують бій у міській забудові.

Росіяни не прорвалися на Сході, навала безпілотників у небі над фронтом, знову горять НПЗ у рф: стрім

Росіяни не прорвалися на Сході, навала безпілотників у небі над фронтом, знову горять НПЗ у рф: стрім

Ворог спробував здійснити масований штурм на Костянтинівському напрямку, але зазнав невдачі.

Україна синхронізувала санкції з Японією — Президент підписав відповідний указ

Україна синхронізувала санкції з Японією — Президент підписав відповідний указ

Президент України Володимир Зеленський повідомив про дипломатичні успіхи щодо розвитку і впровадження антиросійських санкцій.

ВАКАНСІЇ

Старший стрілець-оператор

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Старший навідник гармати

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Військовий юрист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Київ

118 окрема механізована бригада

Водій-машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

--- ---