ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Жмеринські волонтери привітали з новорічними та різдвяними святами бійців на передовій

Суспільство
Прочитаєте за: 2 хв. 1 Січня 2022, 12:56

Перед новорічними та різдвяними святами волонтерський десант із Жмеринки навідався до дружних військових колективів на передовій, які за ці довгі сім років співпраці та бойового товариства цілком можна називати підшефними. Так, для активістів Християнського волонтерського центру «ОЦХВЄ» та представників Спілки учасників бойових дій та волонтерів АТО м. Жмеринки це вже — 58-ма поїздка на Схід.

Зі смачними домашніми варениками та пирогами, консерваціями та іншими гостинцями, а також малюнками від школярів волонтери відвідали підрозділи окремих механізованих бригад імені Короля Данила, імені князя Костянтина Острозького та імені князя Володимира Мономаха. Завітали й до окремої мотопіхотної Маріупольської бригади та добровольців «Правого сектору». Отже, за час свого вояжу на Схід, вони побували в багатьох місцях як Донецької, так і Луганської областей.

Окрім смаколиків та дитячих привітань, захисникам везли і Слово Боже. На кожній позиції, де бували, волонтери та капелани Олександр Бардецький і Олексій Новіцький читали молитви, просячи захисту для українських воїнів на передовій.

Представники Спілки учасників бойових дій та волонтерів АТО Микола Окаєвич і Олександр Бардецький висловлюють слова вдячності за волонтерську допомогу школам та Будинку культури міста Жмеринка, школі імені В. О. Забаштанського смт Браїлів, представникам Шаргородської територіальної громади, священнослужителям, підприємцям Станіславу Крупському, Миколі та Роману Самборським, Олександрові Грабовському та Василю Марчуку. Словом, до благородної справи підтримки захисників долучилися всім миром.

— Окрему вдячність хочеться висловити Надії Панкевич за власноруч наліплені вареники та учням Браїлівського професійного ліцею за спечені пироги, — акцентують волонтери. — Також ми радіємо, що в Жмеринці така потужна Спілка учасників АТО і волонтерів, які вміють співпрацювати та робити хороші справи!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі

Пілоти батальйону безпілотних систем Pentagon 225-го штурмового полку помітили та загнали ворожу штурмову групу.

Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»
Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»

Ігор Пушкарьов з позивним «Ножовик» — керівник інструкторської групи 413-го полку СБС «Рейд» та автор курсу «Дроноцид».

«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку
«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку

Українські артилеристи завдають точних ударів по укриттях противника, не залишаючи шансів на виживання.

«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра
«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра

Для прикордонника з позивним «Морячок» лівий берег Дніпра давно перестав бути просто точкою на мапі. Це місце, де кожен виїзд перевіряє на витривалість.

У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту
У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту

На базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту — «Ліга Нескорених».

FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку
FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку

У районі Костянтинівки бійці бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції змогли евакуювати пораненого побратима.

ВАКАНСІЇ
Сапер

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Водій-зв’язківець, морська піхота

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Військовий капелан

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Навідник кулемета (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Фахівець зв’язку

від 21000 до 25000 грн

Подільськ

Державна прикордонна служба України

Водій-кранівник (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

--- ---