Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
З 11 до 14 листопада на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проходитиме міжнародне бригадне командно-штабне навчання за стандартами НАТО за участю близько 100 офіцерів ‒ слухачів командно-штабного інституту застосування військ (сил) НУОУ, а також слухачів та інструкторів командно-штабного курсу Литовської військової академії імені генерала Йонаса Жямайтіса.
Спільні командно-штабні навчання із залученням слухачів від України та Литви проводяться в Університеті вже третій рік поспіль.
На вступному брифінгу для учасників КШН від імені командування Національного університету іноземних гостей привітав заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан.
– Мені дуже приємно, що наша взаємодія в рамках КШН перетворюється на добру традицію. Сподіваюся, що цей захід матиме користь для слухачів як Національного університету оборони України, так й командно-штабного курсу Литовської військової академії. Головне завдання – продовжити нашу співпрацю в освітньому форматі, – зазначив заступник начальника університету.
В ході брифінгу офіцерів командно-штабного курсу Литовської військової академії, в якій наразі навчаються й військовослужбовці з Латвії, Литви, Естонії, Грузії та Молдови, поінформували про сучасний стан та завдання Збройних Сил України.
Протягом тижня в ході КШН слухачі українського та литовського військових навчальних закладів відпрацьовуватимуть питання планування дій та управління підрозділами під час виконання бойових завдань на базі Центру імітаційного моделювання НУОУ.
Пресслужба Національного університету оборони України імені Івана Черняховського
@armyinformcomua
Воїни 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади продовжують боронити Сумщину і нищать ворожу логістику на території.
За минулу добу бойові втрати країни-агресора становили 720 одиниць особового складу.
Підрозділ ізраїльського оборонного гіганта Rafael — Rafael USA — презентував у США новітню протитанкову керовану ракету L-SPIKE 4X Launched Effect.
У неділю троє мешканців міста Нікополь дістали поранення внаслідок російського артилерійського обстрілу.
Дронарі 151-ї ОМБр знищили техніку окупантів та ліквідували ворожих піхотинців.
Днями у столиці України відбулося урочисте відкриття рекрутингового центру 38 окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Івано-Франківськ та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів
від 20100 до 120000 грн
Кривий Ріг
77 ОАеМБр ДШВ ЗС України
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Полтава та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Полтава, Полтавська область
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….