Насамперед завдяки його творам широкому загалу відомі візуальні образи українських військовиків часів Української революції 1917‒1921 років та почасти боротьба Української Повстанської…
Згідно з щоденними зведеннями пресслужби штабу Об’єднаних сил, з 20 по 26 грудня російсько-окупаційні війська 21 раз порушили домовленості, досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи, 6 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Інтенсивність бойових дій на лінії зіткнення порівняно з попереднім періодом зменшилась. Зокрема, за повідомленням АрміяInform, за минулий період зафіксовано 37 порушень режиму «тиші».
Противник минулого тижня періодично відкривав вогонь зі станкових протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів, мінометів та стрілецької зброї. У районах населених пунктів Гнутове, Таланівка та Водяне ворог задіював безпілотні літальні апарати, за допомогою яких скидав постріли ВОГ-17. Крім того, на Луганщині двічі за тиждень зафіксовано проліт ворожого БПЛА, ймовірно «Орлан-10», з перетином лінії зіткнення, а в районі Красногорівки було виявлено та знищено безпілотний літальний апарат противника типу «Квадро».
Єдиним днем, коли незаконні збройні формування Російської Федерації жодного разу не порушили «тишу» в районі проведення ООС, стало 22 грудня.
Оборонні рубежі українських підрозділів залишилися незмінними. Щоб змусити противника припинити вогневу активність, наші захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння.
За повідомленням Командування Об’єднаних сил, 20 та 26 грудня дістали поранення двоє військовослужбовців. Внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої ще двоє військовослужбовців Об’єднаних сил дістали травмування. Воїнам оперативно надали необхідну медичну допомогу та доправили до лікувальних закладів, де їм надається необхідна меддопомога.
За даними звітів СММ ОБСЄ, за тиждень БПЛА Місії зафіксував 31одиницю військової техніки збройних формувань РФ, які розміщені з порушенням Мінських домовленостей.Такі порушення з боку ЗФ РФ свідчать про нехтування окупантами взятих на себе зобов’язань у рамках Мінських домовленостей щодо відведення важких озброєнь та створення ними передумов для подальшої ескалації напруження на лінії зіткнення.
Підрозділи ДСНС України зі складу Об’єднаних сил минулого тижня обстежили 18,5 га території та знешкодили 736 вибухонебезпечних предметів.
Ситуація в районі проведення операції ООС залишається повністю контрольованою. Підрозділи Об’єднаних сил продовжують виконувати визначені завдання за призначенням.
Підготувала Наталія Ткачук
@armyinformcomua
Напередодні четвертих роковин широкомасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський відзначив захисників і захисниць нагородами.
Повномасштабна війна росії проти України триває вже чотири роки — попри початкові плани ворога захопити нашу державу за «три дні».
За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури заочно повідомлено про підозру 34-річному військовослужбовцю зсрф.
Нагороджена група ППО з пілотованим повітряним судном на базі ДФТГ, яка знищила вже 157 повітряних цілей різного типу.
Суд визнав провину мешканки Святогірська у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) і засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Наразі «Князь» — офіцер у 10-му мобільному прикордонному загоні «Дозор».
Інспектор прикордонної служби (військова служба)
від 20000 до 20000 грн
Житомир
Державна прикордонна служба України
Кочегар (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)
від 22000 до 122000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Радіотелеграфіст (служба за контрактом ЗСУ)
від 20000 до 60000 грн
Софіївка
3 відділ Криворізького РТЦК та СП
Стрілець. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Насамперед завдяки його творам широкому загалу відомі візуальні образи українських військовиків часів Української революції 1917‒1921 років та почасти боротьба Української Повстанської…