Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
2 грудня 2021 року Міністр оборони України Олексій Резніков провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере.
Ягмур Ахмет Гюльдере привітав Олексія Резнікова з призначенням на посаду Міністра оборони України та передав вітальну адресу від Міністра національної оборони Турецької Республіки Хулусі Акара.
Міністр оборони України, у свою чергу, подякував за привітання та відзначив важливість підтримання активного стратегічного діалогу з Туреччиною.
Сторони відзначили актуальність проведення чергового засідання Міністрів закордонних справ та Міністрів оборони України та Турецької Республіки у форматі «Квадрига», яке має відбутися найближчим часом.
Було наголошено на незмінності політичної позиції сторін з питань розвитку двостороннього співробітництва, що передбачає реалізацію спільних взаємовигідних проектів в оборонній сфері.
Джерело: Міністерство оборони України
@armyinformcomua
Двоє людей загинули, ще четверо отримали поранення внаслідок ворожих ударів по Запоріжжю та Запорізькому району.
Протягом доби підрозділи угруповання Сил безпілотних систем уразили/знищили 923 цілі противника.
Розпочалася 1461-та доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України.
У ніч на 23 лютого (з 18:00 22 лютого) противник атакував однією балістичною ракетою «Іскандер-М» з Ростовської області — рф, а також 126 ударними БПЛА.
На Одещині внаслідок російської атаки вночі 23 лютого загинули дві людини.
Воїни 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади продовжують боронити Сумщину і нищать ворожу логістику на території.
Стрілець (на контракт, Збройні Сили України)
від 20100 до 60300 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….