ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Понад 1200 сержантів проходять службу й навчаються у Національній академії сухопутних військ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Листопада 2021, 14:19

Сьогодні, 18 листопада, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись урочисті заходи з нагоди Дня сержанта Збройних Сил України.

Спершу сержанти навчального закладу вшанували полеглих побратимів на Алеї слави випускників Національної академії. Разом з військовим капеланом помолились за упокій душ загиблих українських воїнів та поклали квіти до стели з викарбуваними іменами полеглих вихованців вишу.

Згодом керівництво Національної академії відзначило найкращих молодших командирів відзнаками та грамотами.

— Ваша місія — бути справжніми лідерами, які керують, навчають, опікуються підлеглими, разом з ними йдуть у бій. Ваше завдання — бути першими помічниками офіцерів. Пишаюсь, що Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, поряд з іншими завданнями, є й потужним осередком вишколу сержантів, — зазначив у своєму вітанні з нагоди свята начальник навчального закладу генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Сьогодні у багатотисячному військовому колективі Національної академії сухопутних військ проходять службу та навчаються понад чотири з половиною сотні молодших командирів. Окрім того, ще майже вісімсот сержантів служать у підпорядкованих навчальних центрах. Разом із Військовим коледжем сержантського складу Національної академії вони є одними з головних осередків фахової підготовки висококваліфікованих сержантів для Збройних Сил України.

Фото: пресслужба НАСВ

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Доводиться прокладати нові шляхи» — на Куп’янському напрямку на війну дронів впливає зміна погоди

«Доводиться прокладати нові шляхи» — на Куп’янському напрямку на війну дронів впливає зміна погоди

На Куп’янському напрямку стан справ стабільно напружений, ворог постійно намагається просуватися. Постійні штурми малими групами, регулярні просочування. Ворог не зупиняється, попри великі втрати.

Окупанти уразили у Ніжині кілька об’єктів інфраструктури — ДСНС

Окупанти уразили у Ніжині кілька об’єктів інфраструктури — ДСНС

Російські війська атакували Ніжин Чернігівської області, уразивши кілька об’єктів інфраструктури.

Від підпалів — до теракту: СБУ затримала підлітків, яких фсб готувала до виготовлення бомби

Від підпалів — до теракту: СБУ затримала підлітків, яких фсб готувала до виготовлення бомби

Служба безпеки України затримала чотирьох російських агентів, які здійснювали підпали об’єктів «Укрзалізниці». Серед них — троє підлітків віком від 13 до 16 років, яких, за даними слідства, фсб готувала до виготовлення вибухівки для теракту.

Генштаб ЗСУ змінив найменування кількох напрямків

Генштаб ЗСУ змінив найменування кількох напрямків

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили про зміну найменувань деяких напрямків.

Ворог 17 разів намагався потіснити Сили оборони на Олександрівському напрямку

Ворог 17 разів намагався потіснити Сили оборони на Олександрівському напрямку

На цей час загальна кількість бойових зіткнень становить 107.

Один шанс із мільйона: боєць збив FPV-дрон із автомата просто з кузова пікапа

Один шанс із мільйона: боєць збив FPV-дрон із автомата просто з кузова пікапа

24-річний військовослужбовець Едуард здійснив майже неможливе — збив із автомата ворожий FPV-дрон, що атакував його, під час руху в кузові пікапа на швидкості близько 90 км/год. Згодом цей випадок став для нього переломним і спонукав стати командиром взводу дронів-перехоплювачів.

ВАКАНСІЇ

Начальник циклової комісії (621 ОНБ)

до 24000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Водій-електрик звукометричного комплексу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Діловод служби речового забезпечення

від 20000 до 120000 грн

Київ

126 окремий батальйон ТрО м.Київ

Офіцер служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 28000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Лікар медичного пункту, офіцер

від 55000 до 125000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Провідний спеціаліст групи публічних закупівель

від 17000 до 17000 грн

Запоріжжя

Державна прикордонна служба України

--- ---