ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Рівненщині запускали термодимові машини

Вишкіл Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Листопада 2021, 14:45


Warning: Undefined array key 2 in /var/www/armyinform/armyinform.com.ua/wp-content/plugins/fotorama/fotorama.php on line 59

Warning: Undefined array key 2 in /var/www/armyinform/armyinform.com.ua/wp-content/plugins/fotorama/fotorama.php on line 62

У змаганнях на кращий взвод аерозольного маскування Збройних Сил України, який вже триває два дні, команди  фахівців РХБ (радіаційного, хімічного та біологічного) захисту Сухопутних військ, Військово-Морських Сил та Сил підтримки  ЗС України змагалися у номінації «Спеціальна підготовка» та «Загальновійськова підготовка».

Як інформують Збройні Сили України, у перший день військовослужбовці підрозділів аерозольного маскування показали свої навички та майстерність у виконанні нормативів з РХБ захисту, використанні озброєння та спеціальної техніки. Це, зокрема, розгортання польового метеорологічного посту і визначення метеоданих (визначення швидкості та напрямку вітру, температури повітря та ґрунту), розгортання і підготовка спеціальних машин до роботи, запуск термодимових машин, згортання спеціальних машин у «похідний стан».

У другий день конкурсу військові продемонстрували витривалість та уміння володіти стрілецькою зброєю. Ця номінація проводилася у два етапи:

  • під час першого військовослужбовці у повному спорядженні пробігли дистанцію 1600 метрів та здійснили стрільбу по мішенях з положення стоячи,
  • на початку другого військові виконали нормативи з одягання ЗЗК та протигаза та в засобах індивідуального захисту долали заражену ділянку місцевості й здійснювали стрільбу з положення лежачи.

Конкурсанти мали максимально швидко та правильно виконати всі завдання у відповідності до встановлених часових показників та алгоритмів виконання.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Тренувався бити дерева — зустрів ССО: як спецпризначенці знищили штурмову групу з Якутії

Тренувався бити дерева — зустрів ССО: як спецпризначенці знищили штурмову групу з Якутії

Оператори ССО України поділилися архівними кадрами бойової операції, під час якої знищили штурмову групу російських військових на Північно-Слобожанському напрямку.

14 поранених і 850 ударів за добу: росіяни масовано атакували Запорізьку область

14 поранених і 850 ударів за добу: росіяни масовано атакували Запорізьку область

Упродовж минулої доби внаслідок ворожих обстрілів Запоріжжя та населених пунктів області поранення дістали 14 людей. Російські війська завдали сотні ударів по цивільній та прифронтовій території регіону.

980 військових, два засоби ППО та десятки артсистем: у Генштабі ЗСУ оприлюднили втрати рф

980 військових, два засоби ППО та десятки артсистем: у Генштабі ЗСУ оприлюднили втрати рф

За минулу добу російські загарбники втратили 980 військових вбитими та пораненими, а також два танки та два засоби ППО.

Сили оборони відбили 42 ворожі атаки на Покровському напрямку — Генштаб

Сили оборони відбили 42 ворожі атаки на Покровському напрямку — Генштаб

Сили оборони України продовжують стримувати натиск окупаційних військ.

Мерилін Монро і БПЛА: як завдяки Рональду Рейгану та фото з дроном засяяла суперзірка Голлівуду

Мерилін Монро і БПЛА: як завдяки Рональду Рейгану та фото з дроном засяяла суперзірка Голлівуду

Дрони, БПЛА та інші безпілотні системи здаються надсучасними новинками. Однак насправді людство почало застосовувало такі літаючі апарати набагато раніше.

«Допомагало бажання жити»: прикордонник 82 доби утримував позицію на Вовчанському напрямку

«Допомагало бажання жити»: прикордонник 82 доби утримував позицію на Вовчанському напрямку

Прикордонник бригади «Форпост» Державної прикордонної служби України з позивним «Судак» протягом 82 діб безперервно утримував бойову позицію на Вовчанському напрямку. Цей період військовий називає найважчим випробуванням у своєму житті.

ВАКАНСІЇ

Водій (розрахунок БПЛА)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Водій-сапер

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Бойовий медик

від 20000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина A7310

Фахівець з кібербезпеки

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Водій-військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса

137 ОБМП

--- ---