ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Переможці мистецької премії імені Богдана Хмельницького отримають 22 700 грн у кожній номінації

Армія і суспільство Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 21 Жовтня 2021, 11:50

Під головуванням заступника Міністра оборони України Ганни Маляр відбулося засідання Комітету з присудження премії імені Богдана Хмельницького за найкраще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва.

Довідково. Премія імені Богдана Хмельницького присуджується щороку за твори літератури і мистецтва, публіцистики і журналістики, спрямовані на підняття престижу Збройних Сил України, популяризацію військової служби, формування національної самосвідомості, вірності військовим традиціям, соціально-психологічної та військово-професійної готовності до служби у Збройних Силах України.

Під час засідання Комітету Ганна Маляр зауважила, що цінність творів, які були представлені для обговорення, полягає в тому, що їхні автори безпосередньо побували в районі бойових дій і були свідками героїзму захисників української землі.

За результатами запеклої дискусії було визначено переможців. У номінації літературних творів беззаперечну перемогу здобув автобіографічний твір харків’янина Віктора Черненка «Щоденник військового лікаря». В розділі музичних творів переможцем став відомий бард В’ячеслав Купрієнко з піснею «Онук і дід». Музично-драматична вистава «Вона + війна» виконавців «Чесного театру» посіла першу сходинку серед творів театрального мистецтва. А в номінації кіномистецтва головний приз дістався повнометражній публіцистичній документальній стрічці «Вірю. Чекаю. Молюся» групи авторів студії «12 кадр» Катерини Стрельченко, Георгія Давиденка та Дмитра Панкова.

Цього року премія становитиме 22 700 гривень за кожну номінацію. А переможців вітатимуть напередодні 30-річчя Збройних Сил України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«За незламність»: сапер «Циган» зі 117-ї бригади ТрО отримав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ

«За незламність»: сапер «Циган» зі 117-ї бригади ТрО отримав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ

Сапер інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу інженерної роти 117-ї окремої бригади територіальної оборони Роман Лебедєв має незвичний подвійний позивний — «Циган» і «Хохол».

«Аси в повітрі — ворогу біда»: «Фенікс» спалив БМП і знищив кількох штурмовиків рф

«Аси в повітрі — ворогу біда»: «Фенікс» спалив БМП і знищив кількох штурмовиків рф

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» ліквідували російських загарбників у напрямку Лимана та Святогірська, а також знищили ворожий міномет, БМП і кілька дронів.

У Тернополі знайшли тіло ще однієї жертви: кількість загиблих зросла до 27, серед них троє дітей

У Тернополі знайшли тіло ще однієї жертви: кількість загиблих зросла до 27, серед них троє дітей

У Тернополі рятувальники дістали з-під завалів зруйнованої багатоповерхівки тіло загиблої жінки. Кількість жертв російського ракетного удару зросла до 27 людей, серед них троє дітей. Ще 94 особи постраждали, з них 18 дітей.

Володимир Зеленський і Деніел Дрісколл обговорили етапи досягнення справедливого миру

Володимир Зеленський і Деніел Дрісколл обговорили етапи досягнення справедливого миру

Під час зустрічі з міністром Сухопутних військ США Деніелом Дрісколлом Президент Володимир Зеленський обговорив спільну роботу України та США над планом завершення війни та посилення санкцій проти рф.

Нічого не їздить і не літає — дронарі-десантники знищили ворожі квадроцикли та «ждуни»

Нічого не їздить і не літає — дронарі-десантники знищили ворожі квадроцикли та «ждуни»

Дронарі батальйону Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ показали серію уражень російської техніки та дронів.

«З туману — у пастку»: технологічна засідка НРК знищила колону окупантів у їхньому тилу

«З туману — у пастку»: технологічна засідка НРК знищила колону окупантів у їхньому тилу

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр» спростувала черговий фейк російської пропаганди про нібито просування окупантів на північ від села Русин Яр. Бійці зупинили ворожий накат у густому тумані завдяки НРК.

ВАКАНСІЇ

Інженер БПЛА

від 30000 до 130000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Водій кат. В, С, С1, D1, D, E в ЗСУ (за контрактом)

від 30000 до 80000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Водій категорій B, C, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Стрий, Львівська область

Стрілець-санітар 155 батальйону територіальної оборони

від 21000 до 54000 грн

Степанівське, Сумська область

Стрілець-снайпер

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон 110 ОБр Сил ТрО

--- ---