ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Студенти-пілоти Харківського національного університету Повітряних Сил завершили льотну практику

Вишкіл Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 3 Жовтня 2021, 13:28

Студенти другого та третього курсів Інституту цивільної авіації Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба успішно завершили цьогорічну льотну практику і приступили до подальшого навчання за освітньою програмою «Льотна експлуатація повітряних суден».

Довідково: Інститут цивільної авіації створено у 2017 році рішенням Міністра оборони України від 18.05.2017 №8649/3. У його стінах відбувається підготовка пілотів цивільної авіації, фахівців з обслуговування повітряних суден, інформаційно-телекомунікаційних систем та за іншими освітніми програмами. Всі випускники отримують дипломи бакалавра та магістра.

– З нашими вихованцями працюють найкращі колишні військові льотчики, за плечима яких десятки років практичних польотів, – каже директор Інституту цивільної авіації університету Юрій Шевяков. – Після здобуття первинних знань та навичок студенти допускаються до льотної практики на цивільних аеродромах України.

Так, упродовж квітня-вересня українські студенти та представники інших країн світу разом опановували нові рівні льотної майстерності на базі цивільних авіаційних компаній, розташованих на Київщині та Чернігівщині.

Зокрема, на аеродромі Льотної школи «Кондор» (Київська область) другокурсники успішно пройшли початковий етап підготовки пілотів за програмою PPL(А), що передбачає не менше ніж 45 годин нальоту в кабінах легкомоторних літаків. А третьокурсники навчалися на Київщині за програмою СPL(А) і їхній загальний наліт перетнув відмітку «100 годин».

Тим часом на базі Авіаційної компанії «Чернігівська вища авіаційна школа» середній наліт студентів другого року навчання за програмою PPL(А) склав близько 35 годин. Студенти третього курсу, які виконували польоти на легкомоторних літаках за програмою СPL(А), до своїх льотних книжок записали по 20-25 годин перебування в небі. За словами керівництва інституту, згідно з графіком-календарем навчального процесу факультету авіаційного транспорту на 2021-2022 рік також заплановано проведення льотних практик зі студентами 2-4 курсів.

До речі, для проведення сертифікованої підготовки пілотів відповідно до вимог авіаційних правил України та ІКАО в Інституті працює навчально-тренувальний центр підготовки авіаційного персоналу та льотних екіпажів цивільної авіації. Фахівці цього підрозділу активно використовують методи індивідуального підходу в навчанні. Всі практичні заняття відбуваються в маленьких групах, й акцент ставиться на якість набуття професійних навичок.

Читайте також: Серед випускників Інституту цивільної авіації Харківського національного університету Повітряних Сил – 18 іноземців

Фото з архіву ІЦА ХНУПС

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Міністри оборони України та Нідерландів обговорили запуск виробництва deep-strike БПЛА

Міністри оборони України та Нідерландів обговорили запуск виробництва deep-strike БПЛА

Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрівся з Міністром оборони Нідерландів Рубеном Брекельмансом та обговорив запуск спільного виробництва deep-strike БПЛА.

«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

Безпілотникіи 3 Окремої важкої механізованої Залізної бригади та суміжників безупинно перемелюють російських загарбників і трощать їхнє озброєння та укріплення.

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Підрозділи 24 ОМБр імені Короля Данила тримають оборону в Часовому Ярі, знищуючи накупантів при спробах накопичення.

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Перший батальйон ПБС Kraken 3 АК цілодобово та комплексно працює по окупантах в Харківській області.

Знає кілька мов і працював у ресторані: Михайло став десантником 95-ї Поліської бригади ДШВ

Знає кілька мов і працював у ресторані: Михайло став десантником 95-ї Поліської бригади ДШВ

22-річний Михайло підписав «Контракт 18‒24» із 95-ю окремою десантно-штурмовою Поліською бригадою, тому що відчуває відповідальність за друзів, з якими разом вчився у військовому ліцеї.

Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Бійці підрозділу «Артан» Головного управління розвідки щоночі виконують бойові завдання. не даючи ворогу ані хвилини перепочинку.

ВАКАНСІЇ

Водій, військовослужбовець (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

радіотелефоніст 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Косівський РТЦК та СП

Снайпер-розвідник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

водій в Збройні Сили України

від 20100 до 125000 грн

Полтава, Полтавська область

--- ---