ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Об’єднані зусилля – 2021»: офіцери збройних сил країн-членів НАТО оцінили підготовку українських колег до навчань

Міжнародне співробітництво Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 1 Жовтня 2021, 9:55

Протягом стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2021» офіцерами збройних сил країн-членів НАТО проведено оцінку знань, які були надані українським офіцерам під час підготовки до даного навчання, підбиваючи підсумки маневрів, повідомив командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв. Інформує про це пресслужба Командування Об’єднаних сил ЗС України.

– За допомогою наших радників було проведене практичне відпрацювання документів, які за змістом відпрацьовуються у країнах Північноатлантичного альянсу. Зокрема, розглядалася реальна обстановка під час навчання, а також застосовувався той зміст, який відповідав реальності на різних етапах ведення бойових дій, – наголосив командувач.

Крім того, генерал-лейтенант Сергій Наєв зазначив, що під час уточнення планувальних документів використовувалася методика, в основі якої лежить стратегічний підхід щодо визначення критичних важелів, які можуть вплинути на розвиток ситуації.

– Під час спільної роботи з іноземними посередниками було обговорене питання подальшої нашої роботи в майбутньому. А  саме: проведення спільних навчань на рівні штабів, а також обміну інформацією виключно за допомогою документів, які запроваджені у країнах-членах НАТО, – підкреслив командувач.

На його думку, українські підрозділи вже певний час розуміють своїх партнерів на тактичному рівні.

– Ми маємо вміти правильно управляти не лише своїми підрозділами, а й багатонаціональними військовими частинами, які будуть залучені у проведенні спільних з нами операціях, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни

Напередодні четвертих роковин широкомасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський відзначив захисників і захисниць нагородами.

156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України
156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України

Повномасштабна війна росії проти України триває вже чотири роки — попри початкові плани ворога захопити нашу державу за «три дні».

Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині
Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині

За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури заочно повідомлено про підозру 34-річному військовослужбовцю зсрф.

Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди
Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди

Нагороджена група ППО з пілотованим повітряним судном на базі ДФТГ, яка знищила вже 157 повітряних цілей різного типу.

Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську
Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську

Суд визнав провину мешканки Святогірська у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) і засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни
«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни

Наразі «Князь» — офіцер у 10-му мобільному прикордонному загоні «Дозор».

ВАКАНСІЇ
Бухгалтер

від 19000 до 19000 грн

Дніпро

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Водій кат. С1, С 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 21000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область

Психолог, діловод служби

від 21000 до 21000 грн

Житомир

Військова частина 3047 НГУ

Кухар, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Лікар-травматолог

від 21000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Швець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

--- ---