ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

При складанні Ан-178 для вітчизняного війська не буде використано жодних російських компонентів

Інфографіка Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: 3 хв. 29 Вересня 2021, 19:13

На державному підприємстві «Антонов» триває будівництво трьох літаків Ан-178, які замовило Міністерство оборони України. При їхньому складанні не буде використано жодних російських компонентів. Про це під час круглого столу «Імпортозаміщення: потенціал розвитку внутрішнього виробництва та зміцнення незалежності держави» вкотре запевнив генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв. «Повна ліквідація залежності від постачання матеріалів із Російської Федерації – один із головних пріоритетів», – зокрема зазначив він з цього приводу.

Як повідомили Інформаційному агентству АрміяInform на ДП «Антонов», наразі замість російського комплектовання використовуються аналоги українського виробництва та вироби західних компаній-партнерів. При цьому вирішується питання щодо поступового збільшення частки участі вітчизняних підприємств.

Нагадаємо, 16 вересня 2021 року на ДП «Антонов» відбулася чергова робоча нарада за участю керівників 25 підприємств авіаційної галузі України. Зокрема, АТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес», ПрАТ «ФЕД», ДП «ВО «Південний машинобудівний завод» ім. О.М. Макарова, ДП «Харківське агрегатне конструкторське бюро», ДП ХМЗ «ФЕД», ПАТ «ДАЗ», ПАТ «Вовчанський агрегатний завод», ТОВ «НТК «Екран», ПАТ «Гідробест», ТОВ «Датчикове підприємство «Завод Рапід», ПАТ «КЦКБА», ТОВ «НВК «Курс», ТОВ «Авіаелектроніка», ПАТ «УкрНДІРА», ПрАТ «Завод «Лтава», ПАТ «НТК «Електронприлад», ПАТ «НВК «Авіоніка», НВП «Хартрон-Аркос», ТОВ «Інженерний центр Навітел», ДП «Радіовимірювач», АТ «Коннектор», ПрАТ «УкрНДІКП», ПАТ «Городоцький механічний завод», ДП «АНТОНОВ», а також представників ДК «Укроборонпром», Міністерства оборони України та Профспілки працівників авіабудування та машинобудування України.

Одним із головних питань стало обговорення процесу комплектації та обладнання першого серійного літака Ан-178 для потреб Міністерства оборони України. Постачальники комплектовання, насамперед ДП «ВО «Південний машинобудівний завод», ПрАТ «ФЕД», ХМЗ «ФЕД», ТОВ «НТК «Екран», ПрАТ «Завод «Лтава», підтвердили виконання отриманих замовлень у визначений термін. Учасники наради також висловили впевненість у можливості в подальшому розробити та виготовити аналоги комплектовання за програмою імпортозаміщення.

До речі, літак Ан-178 без перебільшення можна вважати гордістю українського авіапрому. За своїми льотно-технічними характеристиками він складає гідну конкуренцію найкращим транспортним літакам у своєму сегменті. Проте Ан-178 здатний присідати… на основних стійках. Саме ця особливість і є унікальною технічною родзинкою, яка вигідно вирізняє наш літак від конкурентів. Завдяки цьому за допомогою відповідних важелів управління з’являється можливість коригувати рівень порогу підлоги вантажної кабіни в межах 330 мм. Це не лише полегшує, а й значно пришвидшує процес завантаження або вивантаження військової техніки, яка своїм ходом заїжджає у вантажну кабіну.

Читайте також: Яка технічна родзинка робить Ан-178 унікальним

До кінця травня — виготовлення фюзеляжу, у червні — пристикування крила і встановлення хвостового оперення: контролюємо графік складання першого Ан-178-100Р — Андрій Таран

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Утилізація відбувається за планом: на Купʼянському напрямку десантники знищили техніку та ворожих піхотинців
Утилізація відбувається за планом: на Купʼянському напрямку десантники знищили техніку та ворожих піхотинців

За минулий тиждень було ліквідовано значну кількість особового складу противника, знищили та пошкодили ворожу техніку, а також подавили зв'язок окупантів.

Знищено 4 танки, 3 гармати та польові склади загарбників: 24-та бригада тримає Часів Яр
Знищено 4 танки, 3 гармати та польові склади загарбників: 24-та бригада тримає Часів Яр

Королівські піхотинці продовжують нищити окупантів в Часовому Яру. За минулий тиждень втрати ворога становлять близько 100 осіб вбитими та пораненими.

У різних регіонах України викрили 7 агітаторів рашизму, їм загрожує до 10 років ув’язнення
У різних регіонах України викрили 7 агітаторів рашизму, їм загрожує до 10 років ув’язнення

Служба безпеки затримала ще сімох прокремлівських агітаторів, які виправдовували збройну агресію рф проти України.

З кінця січня ми відновили контроль над 400 кв. км території та 8 населеними пунктами — Олександр Сирський
З кінця січня ми відновили контроль над 400 кв. км території та 8 населеними пунктами — Олександр Сирський

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський розповів про досягнення  Українського війська на Олександрівському напрямку.

Сили оборони України уразили район зосередження ракетного підрозділу та логістичні об’єкти ворога
Сили оборони України уразили район зосередження ракетного підрозділу та логістичні об’єкти ворога

Сили оборони України продовжують завдавати ударів по військових об’єктах і логістиці російських окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях України.

Фотограф без фотоапарата Леонід Перфецький: батько українського коміксу досконало зобразив українських військовиків
Фотограф без фотоапарата Леонід Перфецький: батько українського коміксу досконало зобразив українських військовиків

Він став відомим завдяки численним батальним малюнкам, на яких зобразив події доби Перших та Других визвольних змагань.

ВАКАНСІЇ
Зовнішній пілот, оператор БПЛА

від 50000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Інспектор прикордонної служби

до 20100 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Зв’язківець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Оператор БПЛА (ЗСУ)

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

Старший навідник (артилерія)

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

--- ---