ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський обговорив у Туреччині нові напрями співпраці між країнами в ОПК

Міжнародне співробітництво Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 19 Серпня 2021, 12:16

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, який на чолі української делегації перебуває у Турецькій Республіці, у рамках Міжнародної виставки оборонної промисловості IDEF 2021 (м. Стамбул) провів зустріч із заступником Міністра промисловості та технологій Турецької Республіки доктором Четіном Алі Дьонмезом. Про це інформує Урядовий портал.

Сторони оцінили ефективність реалізації ряду поточних проектів та визначили необхідні кроки для гармонізації й розвитку двосторонньої співпраці. Під час зустрічі також обговорювалися питання про залучення турецьких партнерів до створення індустріальних парків в Україні.

«Туреччина має гарний досвід у цьому питанні, адже в державі успішно діє кілька десятків таких структур», – зазначив Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський.

Окрім того, порушили питання співпраці в авіаційній та космічній галузях. За словами очільника Мінстратегпрому, українська сторона готова до взаємовигідного співробітництва у сфері авіадвигунобудування, спільного використання космічного простору, створення ракетоносіїв та супутникових платформ.

Віце-прем’єр-міністр України поінформував турецьку сторону, що на сьогодні триває вдосконалення українського законодавства у сфері інвестицій та офсетної політики.

«Це має привести до усунення існуючих перепон та створення сприятливих умов для організації військово-технічної співпраці з іноземними державами», – наголосив Олег Уруський.

Віце-прем’єр-міністр України запропонував керівництву Турецької ради науково-технічних досліджень TÜBİTAK налагодити взаємовигідне співробітництво у сфері науково-технічних досліджень з Агенцією оборонних технологій, яка нині створюється в Україні.

З турецької сторони у зустрічі також взяли участь Президент Турецької ради науково-технічних досліджень TÜBİTAK професор Хасан Мандал та Генеральний директор компанії Baykar Makina Халук Байрактар.

Під час Міжнародної виставки оборонної промисловості IDEF 2021 українська делегація ознайомилася з продукцією провідних турецьких компаній, зокрема ASELSAN, Roketsan, ТАІ, ТЕІ та STM.

«Є ще багато невикористаних напрямів співпраці між нашими державами в ОПК. Але все ще попереду», – сказав Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський. При цьому він додав: «Наші держави прагнуть миру, але маємо бути сильними, щоб себе захистити».

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 130 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ
Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 130 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Розпочалася 1461-та доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України.

Ворог вночі атакував Україну балістикою та 126 ударними БПЛА
Ворог вночі атакував Україну балістикою та 126 ударними БПЛА

У ніч на 23 лютого (з 18:00 22 лютого) противник атакував однією балістичною ракетою Іскандер-М із Ростовської області — рф, а також 126 ударними БПЛА.

Одещина: внаслідок російської атаки загинули двоє людей
Одещина: внаслідок російської атаки загинули двоє людей

На Одещині внаслідок російської атаки вночі 23 лютого загинули дві людини.

Галицькі десантники знищили на Курщині склад боєприпасів, дронів та легкої техніки
Галицькі десантники знищили на Курщині склад боєприпасів, дронів та легкої техніки

Воїни 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади продовжують боронити Сумщину і нищать ворожу логістику на території.

720 окупантів, танки та артилерійські системи: Генштаб ЗСУ назвав втрати росіян на фронті
720 окупантів, танки та артилерійські системи: Генштаб ЗСУ назвав втрати росіян на фронті

За минулу добу бойові втрати країни-агресора становили 720 одиниць особового складу.

Підконтрольна максимальна автономність: ізраїльські конструктори зробили ще один крок до створення розумних ракетних дронів
Підконтрольна максимальна автономність: ізраїльські конструктори зробили ще один крок до створення розумних ракетних дронів

Підрозділ ізраїльського оборонного гіганта Rafael — Rafael USA — презентував у США новітню протитанкову керовану ракету L-SPIKE 4X Launched Effect.

ВАКАНСІЇ
стрілець снайперського взводу 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Механік-водій

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Такелажник, вантажник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Водій кат. С, D, Е, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Третя окрема штурмова бригада ЗСУ

--- ---