ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Лашет пригрозив росії санкціями у разі використання Nord Stream 2 проти України

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 1 Серпня 2021, 12:55

Кандидат у канцлери ФРН від консервативного блоку партій (ХДС/ХСС) Армін Лашет погрожує санкціями щодо росії у разі використання газопроводу «Північний потік-2» проти України.

Про це, як повідомляє Укрінформ, він заявив в інтерв’ю польській газеті Rzeczpospolita.

Трубопровід, підкреслив Лашет, не повинен використовуватися Росією як «геополітична зброя», як засіб тиску на Україну, інакше будуть застосовані санкції.

Лашет, прем’єр-міністр землі Північний Рейн-Вестфалія підкреслив: «Якщо росія знову вчинить агресивні дії проти України, Німеччина вживатиме заходи на національному рівні та виступатиме за каральні заходи в межах Європейського Союзу». Це, додав він, має гарантувати, «що Росія не зможе використовувати трубопровід як геополітичну зброю».

«Німецько-американська угода дає нам інструмент, за допомогою якого ми можемо спільно притягнути росію до відповідальності за руйнівну діяльність», – зауважив політик. За його словами, «суверенітет і безпека України повинні бути пріоритетом зовнішньої політики Німеччини… Не можна погодитися з тим, що Росія порушує міжнародне право, нападає на західні демократії гібридними засобами або порушує основні права людини та громадянина у своїй країні».

Лашет бере участь у церемонії вшанування пам’яті у Варшаві 1 серпня. Цього дня 1944 року Польська Армія Крайова (Армія Крайова) підняла повстання проти нацистських окупантів.

Газогін «Північний потік -2», який проходить через Балтійське море з росії до Німеччини, має бути завершений найближчим часом. Польща та Україна багато років критикують проєкт через побоювання, що Росія може використати цей транспортний шлях, щоб обійти існуючі трубопроводи через обидві країни і таким чином чинити тиск, насамперед на Київ. Нещодавно Берлін і Вашингтон досягли угоди, згідно з якою США не чинитимуть опір добудові труби, а Німеччина зобов’язується вжити санкцій у разі агресії Росії проти України, а також допомогти Україні в енергетичній трансформації.

Читайте нас в Telegram
У Норвегії вироблятимуть українські mid-strike дрони

Україна разом із Норвегією запускає перший спільний проєкт із виробництва українських безпілотників.

Повернувся із СЗЧ, воював на Курщині, отримав «Золотий Хрест»: історія «Малого» з «Маґури»
Повернувся із СЗЧ, воював на Курщині, отримав «Золотий Хрест»: історія «Малого» з «Маґури»

Командир взводу 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» молодший сержант на позивний «Малий» повернувся із СЗЧ та почав свою нову історію в «Маґурі».

«Десь НРК, десь повітряний міст»: на Куп’янському напрямку росіяни знову лізуть трубами
«Десь НРК, десь повітряний міст»: на Куп’янському напрямку росіяни знову лізуть трубами

На Куп’янському напрямку ворог атакує, дочекавшись «зеленки» та негоди.

«Пеха» на варті: як піхотинець став професійним винищувачем безпілотників
«Пеха» на варті: як піхотинець став професійним винищувачем безпілотників

Мобільна вогнева група під командуванням «Пехи» вже знищила до десятка ворожих БПЛА.

«Дар мови повернувся» — боєць кількома словами «оживив» полоненого розвідника
«Дар мови повернувся» — боєць кількома словами «оживив» полоненого розвідника

Курс експрес-терапії від бійців 4-го штурмового батальйону виявився настільки ефективним, що російський загарбник одразу заговорив.

Гібрид ракети та авіабомби: ГУР розкрило деталі нової російської розробки С-71К «Ковьор»
Гібрид ракети та авіабомби: ГУР розкрило деталі нової російської розробки С-71К «Ковьор»

Українська розвідка оприлюднила деталі нової російської крилатої ракети, яку вже застосовували у війні проти України.

ВАКАНСІЇ
Моторист-рульовий катера

від 21000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269

Сержант із матеріального забезпечення, військовослужбовець

від 23500 до 58500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Оператор-топогеодезист, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Стрілець/чиня-санітар/ка (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Водій-механік ремонтного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Оператор-топогеодезист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---