У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…
Оперативники ДБР викрили злочинне угруповання, яке вимагало гроші у поранених на фронті військовослужбовців. Задокументовано системну діяльність угруповання з незаконного збагачення на бійцях ООС. Про це повідомляється на сайті ДБР.
Організував угруповання голова однієї з міжрайонних медико-соціальних експертних комісій Київщини. Очільник МСЕК залучив до протиправної діяльності колишнього працівника медслужби військової частини області, якого звільнили за хабарництво та його водія.
Зловмисники брали 4 тисячі доларів США за оформлення групи інвалідності пораненим військовослужбовцям Збройних Сил України та інших учасників ООС. Також вони брали гроші у бійців за визначення зв’язку поранення або каліцтва з бойовими діями.
Крім того, встановлені факти підробки документів щодо інвалідності осіб, які взагалі не були в районі ООС. Гроші, які виділяла держава таким «пораненим», члени злочинної групи ділили між собою.
Працівники ДБР встановили понад 20 фактів передання неправомірної вигоди військовослужбовцями представникам угруповання.
Також встановлено 28 осіб, які платили за вирішення питання щодо отримання групи інвалідності.
Проведено 7 обшуків у фігурантів кримінального провадження. У них вилучено 13 тисяч доларів США, документи, підроблені кліше печаток військових частин Міноборони, медичних установ та лікарських штампів, які використовувались ними для підробки документів.
22 липня трьох учасників організованої злочинної групи затримано «на гарячому» під час передачі 1 тис. 500 доларів США.
Планується повідомлення їм про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб ( ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України за різними видами співучасті).
Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Київська міська прокуратура, оперативний супровід – ДБР та ДВБ НПУ.
@armyinformcomua
Російські окупаційні війська протягом кількох останніх днів неодноразово намагалися штурмувати населений пункт Вовчанські Хутори на Харківщині, однак усі спроби противника завершилися поразкою.
Суд заочно визнав винним громадянина російської федерації у жорстокому поводженні з цивільним населенням під час тимчасової окупації Харківської області та призначив йому 12 років позбавлення волі.
Служба безпеки України спільно з Національною поліцією затримали на Донеччині ще одну колаборантку, яка працювала на окупаційну адміністрацію рф. Йдеться про очільницю так званого «пресцентру» окупаційного «центру зайнятості днр».
Бійці 63-ї окремої механізованої бригади під час боїв на Лиманському напрямку взяли в полон російського військовослужбовця, який розповів про нелюдські умови служби в армії рф.
До лав 32-ї окремої механізованої Сталевої бригади долучилася 19-річна Євгенія з Тернопільщини. Вона вступила на військову службу за програмою «Контракт 18–24», зробивши свідомий вибір на користь Збройних Сил України.
Президент України Володимир Зеленський провів У Гаазі зустріч із Президенткою Молдови Маєю Санду.
від 21000 до 121000 грн
Васильків, Київська область
У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…