ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Однією мовою: планування спільних навчань і операцій за стандартами НАТО

Міжнародне співробітництво Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 7 Липня 2021, 15:57

У Командуванні Сухопутних військ ЗС України проходять штабні переговори з Командуванням Сухопутних військ НАТО. Українські офіцери разом із представниками іноземних армій працюють по групах (синдикатах) за визначеними напрямками. Це обмін досвідом у питаннях підготовки родів військ, планування й ведення операцій, військових навчань, управління і ведення бойових дій, організації військового зв’язку, розвідки, гендерних питань тощо.

Як повідомив командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський, у Збройних Силах України вже понад рік впроваджено нову систему управління відповідно до стандартів, прийнятих у державах-членах НАТО (J-структура). Органи військового управління українського війська перевели на нову організаційну структуру для досягнення кращої сумісності підрозділів ЗС України зі збройними силами армій країн Альянсу. 

 

Під час проведення спільних переговорів іноземні колеги на чолі з командувачем Сухопутних військ НАТО генерал-лейтенантом Роджером Клутьє ознайомились зі структурою, завданнями, спроможностями структурних підрозділів Сухопутних військ України. Зокрема з навчально-матеріальною базою та можливостями Навчального центру «Десна» імені князя Ярослава Мудрого Сухопутних військ ЗС України, де наразі успішно діють школи підготовки фахівців для нашого війська із залученням іноземних інструкторів. 

Одним з важливих питань під час спільної роботи є планування розвитку співпраці, подальшого співробітництва та обміну досвідом між командуваннями сухопутних військ ЗС України та НАТО. Такий масштабний проєкт зі співробітництва з нашими стратегічними партнерами з армій держав-членів НАТО реалізовується вперше за весь час співпраці, яка була започаткована ще у 2018 році.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі

Пілоти батальйону безпілотних систем Pentagon 225-го штурмового полку помітили та загнали ворожу штурмову групу.

Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»
Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»

Ігор Пушкарьов з позивним «Ножовик» — керівник інструкторської групи 413-го полку СБС «Рейд» та автор курсу «Дроноцид».

«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку
«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку

Українські артилеристи завдають точних ударів по укриттях противника, не залишаючи шансів на виживання.

«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра
«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра

Для прикордонника з позивним «Морячок» лівий берег Дніпра давно перестав бути просто точкою на мапі. Це місце, де кожен виїзд перевіряє на витривалість.

У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту
У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту

На базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту — «Ліга Нескорених».

FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку
FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку

У районі Костянтинівки бійці бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції змогли евакуювати пораненого побратима.

ВАКАНСІЇ
Механік-водій МТЛБ (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Санітарний інструктор 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 54000 грн

Степанівка, Сумська область

Лікар медичного пункту 155 об ТрО

від 24000 до 54000 грн

Степанівка, Сумська область

Уповноважена особа

до 20450 грн

Яворів

Військова частина А3719

Стрілець, помічник гранатометника в ЗСУ

від 50000 до 150000 грн

Київ, Київська область

Стрілець (на контракт, Збройні Сили України)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

--- ---