ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Підтримай своїх: українські прапори для воїнів ООС і союзників з НАТО!

Публікації
Прочитаєте за: 2 хв. 25 Червня 2021, 14:17

Започаткована за участю кореспондентів львівського офісу АрміяInform ініціатива під назвою «Підтримай своїх» триває.

Нагадаємо: в її рамках учні львівських шкіл, студенти й вихованці вищих і професійно-технічних навчальних закладів міста збирають і передають до району проведення ООС прапори з мотиваційними підписами, патріотичними гаслами та словами вдячності нашим захисникам за їхню звитягу й захист простих українців.

Учні Львівської державної комунальної середньої загальноосвітньої школи № 3 запровадили власну традицію в рамках цієї ініціативи — випускний клас на лінійці перед тим як отримати атестати, підписує український прапор і передає військовим журналістам, аби ті доставили його до одного з підрозділів на передовій. Військові кореспонденти вже виконували таку почесну місію. 

Цього року випускники школи вирішили підписати й передати ще один прапор через армійських журналістів учасникам міжнародного заходу військового співробітництва «Союзницька міць — Карпати кличуть та об’єднують», до якого долучаються представники країн-членів НАТО. Зокрема військові із США, Канади, Великої Британії, Норвегії, Швейцарії, Литви, Латвії та Естонії. Разом військові, ветерани, волонтери України та іноземні партнери з Північноатлантичного альянсу підкорять одну з карпатських вершин Чорногорського хребта. Зробити це вони мають напередодні Дня Конституції України. 

— Ми вшановуємо наших воїнів і завжди бракує слів вдячності та гордості за тих чоловіків і жінок, які боронять країну від навали російських окупантів. Нехай наш синьо-жовтий прапор нагадує військовим, що в тилу їх цінують, люблять і чекають. А ще, що юнаки та дівчата зі Львова, завдяки їхній ратній праці, мають можливість закінчити школу та зробити впевнений перший крок у доросле життя, — говорить заступниця директора львівської школи № 3 з виховної роботи Марія Степанова. — Ми з вдячністю передаємо прапор України для учасників міжнародного військового заходу, який відбудеться в Карпатах. Нехай він стане ще одним символом нашого єднання, спільних зусиль військових багатьох країн, які прагнуть миру та стабільності в Європі, які бажають Україні бути сильною та квітучою. 

Випускники й педагоги львівської школи висловили сподівання, що цей прапор буде талісманом для учасників багатонаціонального військового гірського сходження.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.

ВАКАНСІЇ

Водій стрілець охорони та патрульно-постової служби

від 21000 до 51000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Технік зенітного ракетного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Сержант із матеріального забезпечення

від 27000 до 127000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

--- ---