Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
Після тривалої перерви, пов’язаної із карантинними обмеженнями, клініка санаторного лікування Військово-медичного центру Центрального регіону відновила звичну роботу. Цьому передувало засідання протиепідеміологічної комісії лікувального закладу, де було ухвалено рішення згорнути ковідне відділення, розміщене на фондах клініки, а пацієнтів із підозрою на Covid-19 продовжувати приймати в інфекційному відділенні.
— Упродовж травня кількість хворих на Covid-19 поступово, але суттєво зменшувалась. Уже наприкінці минулого місяця на лікуванні у ВМКЦ ЦР не було жодного пацієнта з цією страшною недугою, — зазначив начальник ВМКЦ ЦР полковник м/с Сергій Пашковський. — Тож вирішили згорнути позаштатне ковідне відділення. Водночас хворих із підозрою на Covid-19 продовжуємо приймати в інфекційному відділенні.
Нагадаємо, що додаткове інфекційне відділення, призначене для лікування хворих на Covid-19, було розгорнуто в корпусі санаторного відділення навесні минулого року. Водночас робота клініки санаторного лікування повістю не припинялася: для пацієнтів були виділені палати за рахунок інших клінік.
— Із 1 червня клініка санаторного лікування розпочала приймати пацієнтів у звичному режимі, — розповіла начальник клініки підполковник медичної служби Ольга Романенко. — У нас безкоштовно за направленням можуть оздоровитися військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України. А за оплату, нині ця сума становить 15 529,50 грн за 21 день, лікування отримують й інші категорії громадян. Окрім наявних природних лікувальних чинників, у клініці використовують сучасні фізіотерапевтичні, бальнеологічні та нетрадиційні методи лікування. Для обстеження застосовують сучасну високоінформативну діагностичну апаратуру.
Як закцентував полковник медичної служби Сергій Пашковський, наразі у клініці санаторного лікування проводять реабілітацію і пацієнтів, які перехворіли на Covid-19.
— Ми активно запроваджуємо нові реабілітаційні методики. Для цього в нашому закладі є відповідне обладнання, також проводимо кисневу терапію, фізіотерапевтичні процедури та процедури в соляній кімнаті, фахівці лікувальної фізкультури використовують спеціальну програму дихальної гімнастики тощо.
@armyinformcomua
Тепер увесь шлях військової техніки — від закупівлі до надходження у військову частину — проходить через цифрову систему.
Оператори батальйону безпілотних систем «Mara» розбирають укриття разом з росіянами.
Команда Збройних Сил України взяла участь у міжнародних кібернавчаннях Defence Cyber Marvel 6 серед близько 2500 фахівців із 29 країн світу.
Представник Центрального спортивного клубу ЗСУ Назар Чепурний здобув золоту медаль на першому етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Німеччині.
Ворожа активність на Покровському напрямку дещо зменшилася, оскільки противник виснажений після величезних втрат.
Оператори батальйону безпілотних систем «Залізні соколи» 67-ї бригади знищили ворожі склади з «Молніями».
Начальник компресорної станції, військовослужбовець
від 20000 до 25000 грн
Васильків
Військова частина А1789
Командир відділення
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….