ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Визначена дата «нормандського саміту» змусить сторони працювати на результат» − Пристайко

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Жовтня 2019, 12:20

Україна наполягає на проведенні саміту «нормандської четвірки», бо саме лідери цих країн можуть стати драйверами врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.

Про це заявив міністр закордонних справ Вадим Пристайко в інтерв’ю Укрінформу.

− Від останньої зустрічі лідерів «нормандської четвірки» минуло три роки. Не проводити саміту – означає не використати до кінця всі можливості (врегулювання збройного конфлікту на Донбасію. – Ред.), адже, на жаль чи на щастя, саме лідери країн часто є драйверами можливих змін, − сказавПристайко.

Він додав, що умови переговорів уже на столі – далі все залежить від майстерності переговорних команд.

Глава МЗС погодився з тим, що зацікавленість української сторони у «нормандській» зустрічі підвищує її «ціну» для нас і дає Росії можливість продовжувати свою гру. Водночас, на його думку, призначення конкретної дати саміту може спрацювати і в «плюс», бо є шанс досягти під цю дату конкретних домовленостей.

− Тобто, з одного боку, наша зацікавленість у зустрічі грає не на нашу користь, а з другого, визначена дата змушує всі сторони активізуватися для досягнення результату, − підсумував Пристайко.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни

Напередодні четвертих роковин широкомасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський відзначив захисників і захисниць нагородами.

156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України
156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України

Повномасштабна війна росії проти України триває вже чотири роки — попри початкові плани ворога захопити нашу державу за «три дні».

Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині
Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині

За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури заочно повідомлено про підозру 34-річному військовослужбовцю зсрф.

Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди
Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди

Нагороджена група ППО з пілотованим повітряним судном на базі ДФТГ, яка знищила вже 157 повітряних цілей різного типу.

Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську
Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську

Суд визнав провину мешканки Святогірська у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) і засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни
«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни

Наразі «Князь» — офіцер у 10-му мобільному прикордонному загоні «Дозор».

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик взводу

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Оператор систем РЕБ

від 22000 до 22000 грн

Одеса

Військова частина А0528

Офіцер служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 28000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Інспектор прикордонної служби (3 кат.), технік, фахівець зв’язку

до 22000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Стрілець

від 35000 до 100000 грн

Київ

129 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення (621 ОНБ)

від 21000 до 21000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

--- ---