У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…
Кабінет Міністрів України схвалив державну цільову соціальну програму забезпечення реалізації права на житло осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, на період до 2025 року.
Відповідне рішення сьогодні ухвалено на засіданні уряду.
Метою програми є поліпшення житлового забезпечення захисників України та членів їхніх сімей з обґрунтуванням потреби і можливостей територіальних громад, регіонів і держави. Програма передбачає реалізацію з 2021-го до 2025 року.
Очікується, що в результаті реалізації програми покращиться соціальна адаптація захисників України і членів їхніх сімей у територіальних громадах. Понад 5 тисяч захисників України і членів їхніх сімей отримають власне житло, зокрема, на умовах державно-приватного партнерства.
Передбачається, що шляхами і способами розв’язання проблеми забезпечення житлом у межах цієї програми буде:
– визначення потреб територіальних громад у людських ресурсах та формування соціальних програм з урахуванням пріоритетів державної міграційної політики й підтримки трудової мобільності;
– залучення суб’єктів інвестиційної діяльності до будівництва (придбання) житла для захисників України та членів їхніх сімей;
– стимулювання територіальних громад до залучення захисників України та членів їхніх сімей до процесу соціально-економічного розвитку територій;
– співфінансування будівництва житла на засадах державно-приватного партнерства;
– поетапне фінансування фактично виконаних будівельних робіт;
– удосконалення існуючих, розроблених нових законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань запровадження фінансово-інвестиційного механізму державної підтримки будівництва (придбання).
Фінансування цієї держпрограми передбачається за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, міжнародної фінансової і технічної допомоги та інших не заборонених законодавством джерел.
Нагадаємо, що відповідно до даних облдержадміністрацій, станом на 1 січня 2021-го на квартирному обліку в органах місцевого самоврядування для отримання безоплатного житла, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», перебувають майже 29 тисяч ветеранів війни і членів їхніх сімей. Зокрема, 1,5 тисяч захисників України мають інвалідність І та ІІ групи, понад 3,5 тисяч є внутрішньо-переміщеними особами та близько 900 — особами, які брали участь у бойових діях на території інших держав.
@armyinformcomua
Оператори ударних дронів танкового батальйону 12-ї бригади «Азов» продемонстрували добірка знищень російського особового складу.
Сили оборони України продовжують контролювати північну частину Покровська. Усі переміщення ворога своєчасно виявляються, завдається вогневе ураження по противнику.
Боєць бригади «Сталевий Кордон» з позивним «Пастор» провів на позиціях 94 дні, а «Корея» — 131 день без ротації. За цей час вони відбили шість штурмів противника і втримали свою ділянку.
Бійці 24-ї механізованої бригади імені короля Данила показали, як виглядає Костянтинівка після російської агресії.
Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь Головнокомандувача ЗСУ та начальника Генерального штабу ЗСУ, зокрема, щодо роботи з партнерами по гарантіях безпеки.
Станом на 17:00 внаслідок російської атаки у Києві постраждало 25 осіб, серед них — п’ять рятувальників. Чотири людини загинули. 32 особи вдалось врятувати.
Оператор РЕБ, РЕР з виявлення та протидії БПЛА
від 50000 до 120000 грн
Вся Україна
Ахіллес, 429 ОП БпС
У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…