ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Український миротворчий контингент вирушив до Косова

Новини Події
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Червня 2021, 10:22

У розташуванні окремого полку оперативного забезпечення Оперативного командування «Схід» відбулася чергова відправка українського миротворчого контингенту до Косова, Республіка Сербія. Про це інформує АрміяInform з посиланням на службу зв’язків з громадськістю ОК «Схід».

Під час урочистого заходу начальник управління сил підтримки Оперативного командування «Схід» полковник Михайло Ковальський та командир полку полковник Денис Дикий побажали військовослужбовцям щасливої дороги, успішного виконання відповідальних завдань та швидкого повернення на рідну землю. До добрих побажань приєдналися міський голова Охтирки Павло Кузьменко, рідні миротворців, а також настоятель храму Успіння Божої Матері отець Андрій.

– Кожен із військовослужбовців має досвід служби в АТО/ООС, чудову фізичну форму, фахові знання, добре володіє іноземною і готовий з честю представляти Збройні Сили України та свою державу на міжнародному рівні. Якісно виконувати поставлені завдання, а саме – розмінування, пошук вибухонебезпечних предметів, забезпечення свободи пересування миротворчих підрозділів KFOR, відновлення інфраструктури, – зазначили у службі зв’язків з громадськістю ОК «Схід».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Однім махом — дрон влучив у ворожий пікап з десантом

Однім махом — дрон влучив у ворожий пікап з десантом

Бійці батальйону безпілотних систем Fatum 60 механізованої Інгулецької бригади влучили легковий автомобіль з повним кузовом окупантів.

Десантники розповіли свої враження про переведення в Армія+

Десантники розповіли свої враження про переведення в Армія+

У 95-й окремій десантно-штурмовій Поліській бригаді ДШВ ЗСУ пояснюють, що раніше переведення могло тягнутися пів року.

На плечах — свастика, в особовій справі — «червона смуга»: під Покровськом в полон узяли «мурчащого»

На плечах — свастика, в особовій справі — «червона смуга»: під Покровськом в полон узяли «мурчащого»

Бійці 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» Нацгвардії на Покровському напрямку узяли в полон російського штурмовика, який прийшов на війну з тюрми.

Виліз до вітру і загинув — російський штурмовик демаскувався перед нашим дроном

Виліз до вітру і загинув — російський штурмовик демаскувався перед нашим дроном

Пілоти 425-го штурмового полку «Скеля» знищили окупанта, який старанно ховався під антидроновим плащем, а потім виліз зі схованки через природну потребу.

Ішов з похорону вбитого окупантами брата і сам ледь не загинув від FPV — росіяни влаштовують сафарі на цивільних

Ішов з похорону вбитого окупантами брата і сам ледь не загинув від FPV — росіяни влаштовують сафарі на цивільних

У Костянтинівці Донецької області чоловік повертався з похорону брата, загиблого від російського дрона, коли й сам потрапив під прицільну атаку.

Збили «Калібр» у День ЗСУ: відео бойової роботи комплексу Hawk

Збили «Калібр» у День ЗСУ: відео бойової роботи комплексу Hawk

У День Збройних Сил України, 6 грудня 2025 року, під час відбиття повітряного нападу ворога, розрахунок зенітного ракетного комплексу Hawk знищив російську крилату ракету «Калібр».

ВАКАНСІЇ

Топогеодезист

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Заступник командира роти охорони з морально-психологічного забезпечення

від 27000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Водій

від 50000 до 130000 грн

Київ

210 окремий батальйон 120 ОБр Сил ТрО

Водій

від 20000 до 130000 грн

Київ

67 ОМБр ДУК

Водій-електрик

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---