ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сьогодні на Кубку Героїв АТО зіграють чвертьфінали

Новини Спорт
Прочитаєте за: 2 хв. 8 Жовтня 2019, 10:26

Після групового турніру залишилась вісімка найсильніших команд.

За результатами групового етапу 5-го сезону чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО визначилися 8 кращих команди, які зіграють у чвертьфінальних матчах на НТБ «Динамо» Київ в Конча-Заспі, повідомляє Укрінформ.

У чвертьфінальних матчах зустрінуться:

09:00. Президентський Полк ЗСУ – Прикордонник ДПСУ

10:30. Ягуар НГУ – Київський Авангард ЗСУ

12:00. Волинь АТО – ДонОВК

13:30. SB TEAM ЦУ СБУ – Слобожанщина ЗСУ

9 жовтня о 10:00 розпочнуться півфінали на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2019 на НТБ «Динамо» Конча-Заспа (манеж).

11 жовтня о 09:00 розпочнеться Молебен вшанування пам’яті всіх загиблих за Україну біля Михайлівського собору; 12:00-13:30 матч за третє місце; 14:00-15:30 ФІНАЛ; 16:00 Урочиста церемонія нагородження учасників та переможців 5-го сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2019 на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Нагадаємо, футбольна Ліга учасників АТО – єдиний в Україні чемпіонат з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де змагаються 100% учасників бойових дій – захисників України.

Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО сезону 2019 року складається із 88 команд, а це близько 3000 військових, які змагалися між собою в два кола, весна та осінь, в шести дивізіонах: «Захід», «Схід», «Північ», «Південь», «Центр» та «Київ». Головний трофей сезону – Кубок героїв АТО.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Південно-Слобожанському напрямку збивають «ухилянтів», а штурми лише поодинокі
На Південно-Слобожанському напрямку збивають «ухилянтів», а штурми лише поодинокі

Противник діє малими штурмовими групами на Південно-Слобожанського напрямку і не має якогось серйозного просування.

Президент про російські ретранслятори «Шахедів» у Білорусі: «Ми зробили все, щоб трьох-чотирьох їх уже не було»
Президент про російські ретранслятори «Шахедів» у Білорусі: «Ми зробили все, щоб трьох-чотирьох їх уже не було»

Володимир Зеленський розповів про те, як росіяни використовують білоруську територію для ударів по Україні.

Залучала дітей до заходів на підтримку загарбників: до суду скеровано справу учасниці «юнармії»
Залучала дітей до заходів на підтримку загарбників: до суду скеровано справу учасниці «юнармії»

Прокурори Луганської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно українки — представниці воєнізованої дитячо-юнацької організації рф.

Вибиваємо ворожий протиповітряний щит: знищення п’яти ЗРК «Тор» прокоментували в Силах безпілотних систем
Вибиваємо ворожий протиповітряний щит: знищення п’яти ЗРК «Тор» прокоментували в Силах безпілотних систем

Днями оператори СБС вполювали на різних напрямках п’ять сучасних ворожих зенітно-ракетних комплексів «Тор».

Утилізація відбувається за планом: на Купʼянському напрямку десантники знищили техніку та ворожих піхотинців
Утилізація відбувається за планом: на Купʼянському напрямку десантники знищили техніку та ворожих піхотинців

За минулий тиждень було ліквідовано значну кількість особового складу противника, знищили та пошкодили ворожу техніку, а також подавили зв'язок окупантів.

Знищено 4 танки, 3 гармати та польові склади загарбників: 24-та бригада тримає Часів Яр
Знищено 4 танки, 3 гармати та польові склади загарбників: 24-та бригада тримає Часів Яр

Королівські піхотинці продовжують нищити окупантів у Часовому Яру. За минулий тиждень втрати ворога становлять близько 100 осіб вбитими та пораненими.

ВАКАНСІЇ
Командир катера

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Начальник наземного запитувача до в/ч А2800

від 23000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

Військовий зв’язківець

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

409 окремий стрілецький батальйон

--- ---