Насамперед завдяки його творам широкому загалу відомі візуальні образи українських військовиків часів Української революції 1917‒1921 років та почасти боротьба Української Повстанської…
У Хмельницькому до Дня пам’яті та примирення фінішував турнір з мініфутболу на «Кубок захисників України». Участь у триденних змаганнях, що відбулися за підтримки міського голови, взяли вісім команд військових частин і установ гарнізону.
За підсумками групового турніру до півфіналів вийшли: господарі змагань — команда окремого полку спеціального призначення ССО, ракетної бригади Свята Варвара, обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП) і військовослужбовці окремого полку дистанційно керованих літальних апаратів.
У грі за третє місце перемогу здобули «безпілотники», які з рахунком 3:2 здолали опір спецпризначенців. Головний кубок і звання чемпіонів турніру між собою розіграли команди Хмельницького обласного ТЦК і СП та бригади Свята Варвара. За підсумками двох таймів по 20 хвилин рахунок на табло 6:1 констатував беззаперечну звитягу військовослужбовців ТЦК і СП.
Підбиваючи підсумки й вітаючи переможців та учасників змагань, начальник гарнізону полковник Костянтин Радченко наголосив, що віднині цей турнір стане щорічним.
— Ми присвятили ці змагання Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми пам’ятаємо! Так само пам’ятаємо кожного з наших героїв, які віддали найцінніше — власні життя у російсько-українській війні, яка й сьогодні триває на сході України, — наголосив полковник Радченко.
Водночас командир окремого полку ССО вручив переможцям і призерам трофеї, а решті учасників побажав успіхів і нарощування майстерності.
— Спорт і фізична культура — найкращий провідник здорового способу життя. І ми, військовослужбовці, власним прикладом демонструватимемо суспільству, що вміємо й можемо Україну захистити та показати свій клас на різноманітних спортивних майданчиках міста та області, — додав командир.
Крім командних кубків і грамот, організатори турніру визначили й нагородили найкращих гравців у різних категоріях: воротар, захисник, нападник і бомбардир.
Фото автора
@armyinformcomua
Напередодні четвертих роковин широкомасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський відзначив захисників і захисниць нагородами.
Повномасштабна війна росії проти України триває вже чотири роки — попри початкові плани ворога захопити нашу державу за «три дні».
За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури заочно повідомлено про підозру 34-річному військовослужбовцю зсрф.
Нагороджена група ППО з пілотованим повітряним судном на базі ДФТГ, яка знищила вже 157 повітряних цілей різного типу.
Суд визнав провину мешканки Святогірська у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) і засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Наразі «Князь» — офіцер у 10-му мобільному прикордонному загоні «Дозор».
Військовослужбовець (Збройні Сили України) у Заліщики
від 20000 до 75000 грн
Одеса
4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )
Насамперед завдяки його творам широкому загалу відомі візуальні образи українських військовиків часів Української революції 1917‒1921 років та почасти боротьба Української Повстанської…