ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Кам’янці-Подільському відбувся Парад медалей на честь військових інструкторів-саперів із Канади

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Жовтня 2019, 10:57

На центральній площі історичної частини міста Кам’янець-Подільський відбулося нагородження військовослужбовців Навчальної групи військових інженерів Збройних сил Канади спеціальною медаллю командира Об’єднаної тактично-оперативної групи України операції ЮНІФАЄР «За участь в операції ЮНІФАЄР».

Медалі своїм підлеглим вручав особисто командир Об’єднаної тактично-оперативної групи підполковник Фредерік Коте. Участь в урочистостях також взяли: начальник Центрального управління інженерного забезпечення Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України генерал-майор Юрій Лукашик, міський голова міста Кам’янець-Подільський Михайло Сімашкевич та інші поважні гості.

— Сьогодні ми нагороджуємо наших канадських військовослужбовців медаллю за службу в місії, — наголосив підполковник Фредерік Коте. — Ми святкуємо співпрацю та історію солідарності не лише між спеціалістами цієї галузі, а й співпрацю між нашими країнами. Військові вже готові повертатися до своїх домівок, проте співпраця буде так само тісною як завжди. Прибуття канадських військових інструкторів-саперів нової ротації, що відбудеться невдовзі, ознаменує черговий новий потік енергії та ідей для подальшої плідної співпраці, — підкреслив командир ЮНІФАЄР.

Зі свого боку генерал-майор Юрій Лукашик висловив щиру вдячність підполковнику Фредеріку Коте та його команді за розуміння, компетентність і професійний підхід до процесу підготовки фахівців із протидії саморобним вибуховим пристроям, а також подякував урядові, Збройним силам і всьому народу Канади за неоціненну підтримку, яку ми впродовж останніх чотирьох років отримуємо у прагненнях розбудови миру, демократії і цивілізованого розвитку України.

На завершення урочистостей Юрій Лукашик нагородив почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України» майора Жан-П’єра Ноеля, капітана Клаудіо Барріоза та старшого прапорщика Жиля Десландеса.

Фото Олега Гомілка

Позаштатний кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни

Напередодні четвертих роковин широкомасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський відзначив захисників і захисниць нагородами.

156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України
156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України

Повномасштабна війна росії проти України триває вже чотири роки — попри початкові плани ворога захопити нашу державу за «три дні».

Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині
Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині

За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури заочно повідомлено про підозру 34-річному військовослужбовцю зсрф.

Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди
Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди

Нагороджена група ППО з пілотованим повітряним судном на базі ДФТГ, яка знищила вже 157 повітряних цілей різного типу.

Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську
Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську

Суд визнав провину мешканки Святогірська у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) і засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни
«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни

Наразі «Князь» — офіцер у 10-му мобільному прикордонному загоні «Дозор».

ВАКАНСІЇ
Водій-електрик, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

Інспектор прикордонної служби

до 20100 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Стрілець-зенітник

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Оператор ударних БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Стрілець

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Водій кат. B, C, СЕ, D, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

--- ---