ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У військових частинах Васильківського гарнізону немає гуртожитків для контрактників

Важливі новини Новини Соціальний захист військовослужбовців
Прочитаєте за: 2 хв. 29 Вересня 2019, 15:48
Любов Киналь біля світлин учасників бойових дій

25 вересня АрміяInform розповідала про прийом громадян з особистих питань, який проводив перший заступник Міністра оборони України. Як зазначалося, більшість цікавить питання забезпечення постійним і службовим житлом. Журналісти інформаційного агентства Міноборони поцікавилися, з чим їдуть на особистий прийом до начальників військових гарнізонів столичного регіону.

Очільники військових гарнізонів, окрім іншого, зобов’язані приймати військовослужбовців і цивільних громадян з особистих питань. Що турбує найчастіше, можна побачити на прикладі великого Васильківського гарнізону, частини якого розташовані поблизу Києва.

Особисто громадян у Васильківському гарнізоні приймає його начальник — генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко. За «основною посадою» він виконує обов’язки заступника командувача Повітряних Сил України — командира повітряного командування «Центр» (ПВК «Центр»).

Як повідомила прессекретар ПВК «Центр» майор Любов Киналь, цього року проведено кілька зустрічей з військовослужбовцями, які зверталися з питань подальшого проходження служби. За словами представника повітряного командування, щоразу ухвалювали позитивні рішення.

Щодо основних соціальних проблем, то головною серед них очікувано є житлова. Вона болюча для всіх — від молодих офіцерів і контрактників до ветеранів. У Васильківському гарнізоні в черзі перебувають 1134 особи, серед яких — навіть сім’я загиблого звитяжця й десятки учасників бойових дій.

Міноборони щороку надає кошти для придбання квартир у новобудовах Василькова і району, але такі можливості, звісно, обмежені розміром фінансування. Більшість безквартирних житло піднаймає. У населених пунктах гарнізону середня плата за оренду житла становить 5 тис. грн, передбачена законом державна компенсація — близько 1700 грн (2550 грн — для сімей з дітьми).

Прессекретар ПВК «Центр» зазначила: у військових частинах Васильківського гарнізону немає гуртожитків для проживання контрактників. Це створює певну соціальну напругу серед них і не сприяє поліпшенню морально-психологічного стану особового складу.

Серйозно стоїть питання отримання земельних ділянок, передбачених законом для учасників бойових дій. Міська чи районна влада, яка повинна забезпечити це право воїнів-героїв, у реальності не завжди має таку змогу. Наприклад, через наповнення місцевих бюджетів. Іноді виникають проблеми, коли в окремі періоди року кількість військовослужбовців, що мають право на безплатне санаторне лікування й курортний відпочинок, перевищує можливості відповідних закладів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мінус 1100 окупантів, танки та РСЗВ: втрати російської армії за добу

Російські окупаційні війська за минулу добу втратили 1100 військових вбитими та кілька одиниць бронетехніки.

Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі

Пілоти батальйону безпілотних систем Pentagon 225-го штурмового полку помітили та загнали ворожу штурмову групу.

Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»
Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»

Ігор Пушкарьов з позивним «Ножовик» — керівник інструкторської групи 413-го полку СБС «Рейд» та автор курсу «Дроноцид».

«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку
«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку

Українські артилеристи завдають точних ударів по укриттях противника, не залишаючи шансів на виживання.

«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра
«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра

Для прикордонника з позивним «Морячок» лівий берег Дніпра давно перестав бути просто точкою на мапі. Це місце, де кожен виїзд перевіряє на витривалість.

ВАКАНСІЇ
Інженер БПЛА

від 30000 до 130000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Кухар, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Київ

Військова частина 3078 НГУ

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

ВОДІЙ-КРАНІВНИК військова частина А1836

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв Жовтневий, Миколаївська область

Радіометрист, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Одеса

Військова частина А2951

Стрілець

від 50000 до 100000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

--- ---