ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Нові ракетні катери спеціально для України спроєктує Британія

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Березня 2021, 11:02

Британська промисловість спроєктує нові ракетні катери спеціально для України в рамках підписаного між двома країнами меморандуму, що передбачає переоснащення Військово-Морських Сил ЗСУ.

Про це в інтерв’ю газеті «День» розповів аташе з питань оборони Посольства Великої Британії Тім Вудз.

«Ці ракетні катери проєктують спеціально для України, тому вони будуть оригінальними і матимуть довжину орієнтовно від 50 до 65 метрів, що забезпечуватиме швидкість у 40 вузлів. І на них планують встановити артилерійські системи та ракети. Це залежить, зокрема, від того, які ракети потрібно. А це можуть бути ракети малої або великої дальності. Саме це питання наразі розглядають британські компанії», — повідомив Тім Вудз.

За його словами, планується, що перші чотири катери будуть збудовані у Великій Британії, водночас українські суднобудівники спостерігатимуть за роботою, вчитимуться і тренуватимуться.

«А друга частина — чотири ракетні катери — будуватимуться в Україні. І це буде чудово для українського кораблебудування і також для ВМС, бо ви отримаєте ці спроможності тут, в Україні. Інша опція, яку ми вивчаємо, яка ще не сформалізована, це — спільне проєктування бойових кораблів британської промисловості з українським проєктним бюро у Миколаєві», — зазначив аташе з питань оборони Тім Вудз.

Він додав, що в Британії розраховують розпочати будівництво першого катера на початку наступного року.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Утилізація відбувається за планом: на Купʼянському напрямку десантники знищили техніку та ворожих піхотинців
Утилізація відбувається за планом: на Купʼянському напрямку десантники знищили техніку та ворожих піхотинців

За минулий тиждень було ліквідовано значну кількість особового складу противника, знищили та пошкодили ворожу техніку, а також подавили зв'язок окупантів.

Знищено 4 танки, 3 гармати та польові склади загарбників: 24-та бригада тримає Часів Яр
Знищено 4 танки, 3 гармати та польові склади загарбників: 24-та бригада тримає Часів Яр

Королівські піхотинці продовжують нищити окупантів у Часовому Яру. За минулий тиждень втрати ворога становлять близько 100 осіб вбитими та пораненими.

У різних регіонах України викрили 7 агітаторів рашизму, їм загрожує до 10 років ув’язнення
У різних регіонах України викрили 7 агітаторів рашизму, їм загрожує до 10 років ув’язнення

Служба безпеки затримала ще сімох прокремлівських агітаторів, які виправдовували збройну агресію рф проти України.

З кінця січня ми відновили контроль над 400 кв. км території та 8 населеними пунктами — Олександр Сирський
З кінця січня ми відновили контроль над 400 кв. км території та 8 населеними пунктами — Олександр Сирський

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський розповів про досягнення  Українського війська на Олександрівському напрямку.

Сили оборони України уразили район зосередження ракетного підрозділу та логістичні об’єкти ворога
Сили оборони України уразили район зосередження ракетного підрозділу та логістичні об’єкти ворога

Сили оборони України продовжують завдавати ударів по військових об’єктах і логістиці російських окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях України.

Фотограф без фотоапарата Леонід Перфецький: батько українського коміксу досконало зобразив українських військовиків
Фотограф без фотоапарата Леонід Перфецький: батько українського коміксу досконало зобразив українських військовиків

Він став відомим завдяки численним батальним малюнкам, на яких зобразив події доби Перших та Других визвольних змагань.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Водій категорії С – військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Бориспіль

Троїцький ТЦК та СП

Майстер з ремонту та обслуговуванню безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Водій БТР

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Навідник танкового взводу

від 30000 до 130000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

--- ---