Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
На навчально-спортивній базі літніх видів спорту стартував турнір із футзалу серед військових частин Повітряного командування «Захід». Змагання зібрали активне спортивне товариство військових. Вісім команд розділили на дві групи.
Про це повідомляє пресслужба Повітряного командування «Захід» Повітряних Сил ЗС України.
На першому етапі команди змагалися в підгрупах, де зіграли всі між собою. Ігри відбулися в напруженій боротьбі за місце в фіналі. У групі «А» досі триває боротьба за місце в фіналі, а от у групі «Б» у фінал потрапили команди окремого полку зв’язку та Львівського зенітно-ракетного полку.
– Такі змагання фізично загартовують кожного військового. Відчуття дружньої підтримки та розуміння один одного з першого погляду виховують справжній командний дух. Зі свого боку це дає змогу впевнено виконувати спільні бойові завдання та краще справлятися зі складними ситуаціями, – поділився майор Мар’ян Остафінський.
У протистояннях на футбольному майданчику військовослужбовці показали високий рівень гри, азарт і жагу до перемоги. За підсумками змагань буде відібрано збірну команду Повітряного командування «Захід», яка буде представляти командування на турнірі з футзалу Повітряних сил у Харкові.
@armyinformcomua
Підрозділ ізраїльського оборонного гіганта Rafael — Rafael USA — презентував у США новітню протитанкову керовану ракету L-SPIKE 4X Launched Effect.
У неділю троє мешканців міста Нікополь дістали поранення внаслідок російського артилерійського обстрілу.
Дронарі 151-ї ОМБр знищили техніку окупантів та ліквідували ворожих піхотинців.
Днями у столиці України відбулося урочисте відкриття рекрутингового центру 38 окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Від початку доби на фронті відбулося 53 бойові зіткнення, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.
Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного знищили артилерію, техніку та піхоту окупантів.
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….